Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Laidoje „Nusikaltimas ir bausmė“ žmogžudystę įvykdžiusio Bertrand'o Cantat išpažintis

2014.05.08 14:29
„Scanpix“/SIPA nuotr. / Bertrand'as Cantat (2004 m.)

Jau šį vakarą laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ žiūrovai išvys išskirtinius kadrus iš pasaulinio lygio žvaigždės, aktorės Marie Trintignant žudiko teismo proceso. Prieš 11 metų visą pasaulį sukrėtusios tragedijos, kuomet Vilniaus viešbutyje prancūzų roko žvaigždė Bertrand'as Cantat mirtinai sumušė savo mylimąją, detalės ir dar niekur neviešinti interviu – šiandien 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

2003 metais Vilniuje įvykdyta žmogžudystė prikaustė viso pasaulio dėmesį. Sostinėje apsistojusią prancūzų kino žvaigždę, ištekėjusią keturių vaikų motiną M.Trintignant nužudęs grupės „Noir Desir“ lyderis B.Cantat buvo nuteistas 8 metams nelaisvės. Teismo procesą tuomet nušvietė daugiau nei 200 užsienio žurnalistų.

Šįvakar „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai turės galimybę pamatyti kadrus, kuriuose – emocinga žudiko išpažintis, ašaros ir aimanos. Palaikyti dainininko tąsyk į Lietuvą atvyko ir jo oficiali žmona Kristina Radi, vėliau savanoriškai pasitraukusi iš gyvenimo. Laidoje „Nusikaltimas ir bausmė“ bus paviešintas dramatiškas žudiko žmonos interviu, darytas vos kelios dienos po tragedijos.

Kodėl dabar jau laisvėje esantis garsus dainininkas viešbučio kambaryje nužudė savo mylimąją? Ar žinutė, kurią aktorė telefonu gavo iš oficialaus vyro, tikrai buvo šio nusikaltimo priežastis? Ar tiesa, kad tiek auka, tiek jos budelis buvo apsvaigę nuo narkotikų? Prancūziškos tragedijos atgarsiai laidoje „Nusikaltimas ir bausmė“ – šiandien 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.