Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Laidoje „Kvieskite daktarą!“ nauja Justino Jankevičiaus patirtis – pasivaikščiojimas aukštakulniais

2013.10.17 13:38
TV3 nuotr. / Justinas Jankevičius ir Alvydas Unikauskas

TV3 medicinos šou „Kvieskite daktarą!“ pirmadienio–ketvirtadienio vakarais, 17.55 val., nepaliauja stebinti žiūrovų. Gydytojas Alvydas Unikauskas gvildena pačias aktualiausias medicinos temas ir atsakinėja į sudėtingiausius, jautriausius ir nepatogiausius žiūrovų klausimus. O Justinas Jankevičius negaili humoristinių pastebėjimų, todėl net pati sudėtingiausia informacija žiūrovams įsimena lengvai ir ilgam.

Šiandien 17.55 val. laidoje „Kvieskite daktarą!“ bus gvildenama moterims aktuali tema – „Mūsų moteris žudo mada“. Stulbinantys aksesuarai sukelia ligas, elegancija sulaužo kaulus, o seksualūs apatiniai dovanoja grybelines infekcijas?

TV3 nuotr./Aukštakulniai
TV3 nuotr./Aukštakulniai

Justinas neleido gydytojui pasmerkti aukštakulnių, todėl pats laidos filmavimo metu buvo priverstas juos apsiauti: „Aš pasiruošęs juos ginti. Visų pirma – aukštakulniai neatsiejamas moteriškumo simbolis. Negana to, kad moterys apsiavusios fantastiškus aukštakulnius audrina vyrų seksualinę fantaziją. Perskaičiau patikimoje literatūroje štai ką. Kai moterys apsiauna aukštakulnius, jos pačios jaučiasi 30 procentų seksualesnės. O seksualumas – neatsiejamas nuo žmogaus gyvenimo.“

„Mados kūrėjai, žinoma, nė neketina bendradarbiauti su medikais. Tačiau brangios moterys, jūs privalote žinoti tiesą. Ne tik iš mados žinovų lūpų. Noriu, kad būtumėte gražios kuo mažiau kenkdamos savo sveikatai“, – laidoje teigs gydytojas A. Unikauskas.

„Kvieskite daktarą!“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.55 val. per TV3!