Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Laidoje „KK2 penktadienis“ bus surengtas Katažinos Nemycko mergvakaris

2014.04.25 15:15
LNK nuotr. / Katažinos Nemycko

Prieš keletą savaičių paaiškėjo: kompozitorius Deividas Zvonkus pasipiršo savo mylimajai Katažinai Nemycko ir jau šią vasarą vyks judviejų vestuvės. Vieni šia naujiena džiaugėsi, kiti vis dar neatskleidė, ką mano iš tiesų.

Viena iš tų slapukių, buvusi Deivido Zvonkaus žmona Natalija Bunkė, jau šį vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ pagaliau išrėš visą tiesą. „Džiaugiuosi, džiaugiuosi. Ji labai šauni moteris“, – paklausta, ar džiaugiasi, kad Katažina  taps jos buvusio vyro žmona išrėžė Natalija. „Ar tai reiškia, kad tu buvai ne šauni?“, – paklaus Irūna. „Aš tai buvau dar šaunesnė, bet jis su dar šaunesne būti negalėjo“, – žodžių į vatą nevynios Natalija.  

Moteris neslėps: ji labiau jaudinasi ne dėl to, kad Katažina  užkariavo Zvonkaus širdį, bet dėl to, kad Klaipėdoje esančiame name Zvonkui ir Katažinai teks užleisti savo miegamąjį. Tą patį, kuriame ji kadaise vartėsi su Zvonkum. „Zvonkų mes jau seniai pasidalinom: Katažinai – Zvonkus, o man – dainos“, – aiškins Natalija.

LNK nuotr./Kadras iš laidos „KK2 penktadienis“
LNK nuotr./Kadras iš laidos „KK2 penktadienis“

„KK2 penktadienyje“ surengtame mergvakaryje dalyvaus geriausios Katažinos  draugės. Jos dovanos ypatingas dovanas. Tačiau Natalija ir vėl pranoks visas. Į studiją ji pristatys... buvusį Katažinos vaikiną Olegą ir, atlikusi specialiai Katažinai parašytą dainą, bandys ją įtikinti, kad būtent šis jaunikis, o ne Zvonkus yra jos svajonių vyras...

Katažinos sesuo Alicija prisipažins, kad Olegas iki šiol labai patinka jų mamai. Nenuspėjamų intrigų ir paslapčių kupinas „KK2 penktadienis“ jau šį penktadienio vakarą 19.30 val. per LNK