Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Laidoje KK2 – Deivydo Zvonkaus siurprizas Katažinai Nemycko

2014.05.13 18:21
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Katažina Nemycko

Moterų širdžių pavergimo specialistas Deivydas Zvonkus žino, ko reikia moterims. Ne butelio šampano, pavytusių tulpių šluotos, bučinio ar banalių žodžių apie meilę. Moteriai reikia siurprizų, netikėtumų. Būtent tokį siurprizą Deividas surengė sužadėtinei Katažinai. Gimtadienio proga – pakilimą ligi dangaus.

Populiarusis LNK info šou KK2 užfiksavo, kaip pora važiuoja į Paluknio aerodromą. Ten Katažinos laukia lėktuvas. Mažas, bet užtat verslo klasės! Ratukai paliečia žemę. Katažina apšalus ir apsalus. Zvonkus laimingas, kaip tikras herojus!

„Šio gimtadienio proga leidau jai paskraidyt padebesiais, kad šiek tiek pakiltų virš pilkos kasdienybės, virš visko ir pasijustų ne lyg, o tikrąja to žodžio prasme danguje“, – sakė Deivydas Zvonkus.

„Net sunku nupasakoti, ką jaučiau. Lėktuvas, vaizdas, pats jausmas... Tiesiog jauti kažką ir tos emocijos tave perpildo“, – po skrydžio atsitokėti negalėjo Katažina. Jos emocijos po gimtadienio dovanos šį antradienio vakarą 19.30 val. parodys LNK laida KK2.

LNK nuotr./Katažina Nemycko
LNK nuotr./Katažina Nemycko

Kompozitorius Deivydas patenkintas savo išmone: žvaigždėms sveika paskraidyti padebesiais, tačiau dar sveikiau nusileisti ant žemės. „Ko gero linkėčiau Katažinai kaip pilotai linki, kad pakilimų ir nusileidimų kiekis sutaptų“, – juokėsi Zvonkus.

Nusileidusios ant žemės, Katažinos Deividas klausia, ko ji norėtų gimtadienio proga.  Gal jai kažko trūksta?

„Meilės ir šilumos“, – kvatojosi Katažina.

LNK nuotr./Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus
LNK nuotr./Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus