Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

Laidoje „Gyvenimas yra gražus“ – dramatiška Kriaunų Raganos gyvenimo istorija

2013.11.04 17:53
TV3 nuotr. / Kriaunų Ragana – Algimanta Raugienė

Jau kuris laikas į Rokiškio rajone esantį Daržupio vienkiemį plūsta žmonės, ieškantys pagalbos ir patarimo. Kaip tik čia prieš dvejus metus persikėlė gyventi garsioji Kriaunų Ragana. „Taip mane praminė žurnalistai. Iš pradžių net verkiau kaip skaudu buvo. Bet paskui pagalvojau, kad nieko blogo juk nedarau“, – TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovams jau šį pirmadienio vakarą, 20.00 val., prisipažins ypatingų galių turinti Algimanta Raugienė.

Viena iš lietuviškojo „Ekstrasensų mūšio“ lyderių nesidžiaugia savo sugebėjimais, nes jai pačiai jie atnešė tik sunkumų. Pasak moters, jai iki mirties teks gyventi žinant, kad nesuspėjo įspėti pažįstamo kunigo Ričardo Mikutavičiaus apie gresiančią žiaurią mirtį. Ji tvirtina, kad pranašiški vaizdiniai kurį laiką nedavė ramybės. Ponia Algimanta tikėjosi jais pasidalinti netrukus turėjusiame įvykti susitikime su žmonių mylimu dvasininku. Deja, kraupi nelaimė buvo greitesnė.

„Pas mane atvykę žmonės ne visada išgirsta tai, ko tikisi. Ar galiu džiaugtis galiomis, kai turiu pranešti kur jie ras savo dingusio giminaičio palaikus? – retoriškai klausia A.Raugienė, kurios likimas taip pat nelepino. – Asmeninės laimės niekada nepatyriau, o dėl sugebėjimų įgijau nemažai priešų. Juk ne veltui sakoma – batsiuvys be batų.“

Kriaunų Ragana įsitikinusi: kad ir kaip stengtųsi, sau padėti ji negali, mat prieš daug metų senelis prakeikė jam nepaklususią ponios Algimantos mamą, ir šis prakeiksmas lydės net aštuonių kartų giminės moteris.

Sunkaus gyvenimo ir piktų žmonių įskaudinta A.Raugienė į tolimiausią namų kampelį sukišo visas asmenines nuotraukas, primenančias praeitį. Išskyrus vienintelę, kurioje moteris įamžinta su Viktoru Uspaskichu.

Jau šįvakar 20.00 val. TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“ – dramatiška Kriaunų Raganos gyvenimo istorija, patarimai, kaip atsikratyti ligų ir net alkoholizmo bei atsakymas į daugelį kamuojantį klausimą: kas šią išskirtinę moterį sieja su V. Uskaskichu?

 „Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3.

TV3 nuotr./Kriaunų Ragana – Algimanta Raugienė
TV3 nuotr./Kriaunų Ragana – Algimanta Raugienė

 

Žymės: