Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Laidoje „Diagnozė: Valdžia“ pokalbis su kandidatu į prezidento postą – Zigmantu Balčyčiu

2014.05.20 16:16
LNK nuotr. / Zigmantas Balčytis laidoje „Diagnozė: valdžia“

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, išrinkta pirmajai kadencijai, premjeru tapti pirmiausia siūlė ne Algirdui Butkevičiui, o Zigmantui Balčyčiui. Z.Balčytis teigia atsisakęs dėl partijos gerovės – premjero postas atiteko partijos pirmininkui.

Apie pokalbį prezidentės kabinete, S.Daukanto aikštėje, Zigmantas Balčytis papasakojo laidoje „Diagnozė: valdžia“, kuri LNK eteryje pasirodys jau trečiadienį 20.25 val. „Buvo toks pokalbis, Prezidentė man nesakė, kodėl pasirinko mane. Atsisakiau“, – prisimins Z.Balčytis.

Socialdemokratų kandidatas sako, kad tapęs prezidentu keistų tris ministrus, tiesa, ne socialdemokratų partijos. Šie esą dirba gerai. Paklaustas, ar būtų toliau ištikimas partijai, Z.Balčytis tikina, kad sugebėtų atsiriboti nuo partinių interesų.

Z.Balčytis po pirmojo rinkimų turo buvo susitikęs su prezidentu Valdu Adamkumi. Prezidentas prieš 5-erius metus balsavo už socialdemokratų kandidatą Algirdą Butkevičių.

LNK nuotr./Zigmantas Balčytis laidoje „Diagnozė: valdžia“
LNK nuotr./Zigmantas Balčytis laidoje „Diagnozė: valdžia“

„Prezidentas nesakė, ar balsuos už mane. Kalbėjome apie užsienio politiką, valstybės valdymą“, – tikina Z.Balčytis.

Su kuo Z. Balčytis žaidžia tenisą ir aptarinėja šalies reikalus? Ką veikdavo medžioklėse su A.Brazausku? Kokią didžiausią klaidą gyvenime yra padaręs kandidatas į prezidentus?

Kaip elgsis Z.Balčytis, dovanų iš Rasos Tapinienės gavęs pakelį sviesto? Laida „Diagnozė: valdžia“ trečiadienį 20.25 per LNK.

LNK nuotr./Kadras iš laidos „Diagnozė: valdžia“
LNK nuotr./Kadras iš laidos „Diagnozė: valdžia“