Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Laidai „Nuo... iki…“ Svetlana Pronina papasakojo pikantiškų savo gyvenimo detalių

2014.02.03 15:08
Gretos Skaraitienės nuotr. / Svetlana Pronina

Advokatė Svetlana Pronina it medus traukia aplinkinių žvilgsnius. Ryškus auksinis įdegis, šviesūs plaukai ir visada tik išskirtiniai apdarai, dažniausiai – žemę šluojančios suknelės. Vyrai atsisuka ir mojuoja jai net gatvėje, o moterys negaili piktų žodžių, kad 53-ejų moteriai taip atrodyti tikrai nederėtų.

Tačiau Svetlana jau seniai nebeskaito straipsnių su pasipiktinimais, kad nešioja per gilias iškirptes ar per daug deginasi, nes dėl išskirtinės išvaizdos visada sulaukia tiek vyrų dėmesio, kad net įkopusi į šeštą dešimtį turi, iš ko rinktis.

Svetlanos Proninos niekada neišvysite nesusitvarkiusios ar bet kaip apsirengusios. „Aš net namuose niekada nedėviu sportinio kostiumo ar chalato. Aš žiūrėjau, kaip rengiasi mano motina. Niekada nemačiau mamos su chalatu. Ji visada sakydavo – sportinis kostiumas skirtas sporto salei, o chalatą gali dėvėti tik ant nuogo kūno, ir jeigu jis yra tikrai gražus”, – daugybę  pikantiškų savo gyvenimo detalių Svetlana pirmą kartą šį pirmadienio vakarą 20.25 val. pasakos LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki…“.

Elito vakarėliuose Svetlana dažnai savo išvaizda užgožia jaunutes damas ir atsiduria apkalbų centre. Moteris sutinka, kad jei būtų jaunesnė, niekas nekibtų nei prie jos provokuojančios iškirptės, nei prie spalvingų apdarų. Tačiau priekaištai, kad tokio amžius moteriai nederėtų šitaip išsišokti, visai nežeidžia advokatės. „Aš džiaugiuosi, kad mane lygina su dvidešimčia metų jaunesnėmis moterimis. Jei išgyvenčiau dėl tokios kritikos, šitaip nesirengčiau, bet man nė motais, neketinu pataikauti kitiems”, – sako Svetlana.

„Mano stilius atspindi mano charakterį: esu drąsi, atvira žmonėms, nekenčiu melo ir niekada nevaidinu. Esu ryžtinga ir norinti bendrauti moteris”, – prisipažįsta ji. Moteris pripažįsta, kad toli gražu ne kiekvienas vyras tiktų jos charakteriui. Tačiau šiandien, po dviejų santuokų ir skyrybų, užauginusi dvi dukras, Svetlana sako neblogai įvaldžiusi meilės meną ir žinanti, kaip patraukti vyrų dėmesį.

„Nemoku gyventi taip, kaip galbūt gyvena šių laikų šeimos. Galbūt esu savanaudė dėl to, kad gimiau žiurkės metais. Aš mėgstu, kai vyras, kurį aš pasirenku į partnerius, būna visada šalia manęs”, – „Nuo... Iki...“  teigia advokatė.

 

Žymės: