Sekmadienis

2017 Birželio 25

TV Naujienos

Kristupas Krivickas: „Yra vyriškesnių vyrų už mane, bet nedaug“

2014.04.28 15:18
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Kristupas Krivickas

„Yra vyriškesnių vyrų už mane, bet nedaug! Aš ne supermenas, bet visada įsikišiu, kai matysiu, kad kažkas yra skriaudžiamas“, – prisipažįsta garsus televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Kristupas Krivickas. Apie vyriškumą, svorį, vaikus ir tobulą moterį – intriguojantis pokalbis su K.Krivicku laidoje „Viskas bus gerai“ jau šį pirmadienį 18.50 val.

Žinomas žurnalistas laidoje dalinosi prisiminimais apie laikus, kai eteryje pasirodė pirmosios jo kriminalinės laidos, kurias tuomet su malonumu parodijavo aktorius Rolandas Kazlas: „Tada žiauriai juokdavomės. Ir dabar mane parodijuoja, ir per dantį traukia, bet tai sveikas procesas, kuris, manau, ir padėjo man tapti kultiniu žurnalistu“, – įsitikinęs K.Krivickas.

Savo kovotojo valią ir ištvermę kiokušin karatė treniruotėse grūdinantis „Viskas bus gerai“ svečias prisipažįsta: „Turiu problemų su svoriu“. To priežastis – valgymas po intensyvių vakarinių treniruočių. Artimiausias absoliutaus svorio kategorijai kovos menuose priklausančio K.Krivicko tikslas – minus 8 kilogramai.     

Laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ kūrėjas ir vedėjas neslepia, namie jo dukros dažnai mato labai tipišką vaizdelį – tėtį, gulinėjantį ant sofos priešais televizorių su pulteliu rankose, tačiau, pasak Kristupo, būtent taip jis geriausiai pailsi: „Sofa, televizorius, pultelis... tik alaus bokalo rankose nebūna. Tai yra poilsis, kuris aktyviai gyvenančiam žmogui yra būtinas“.

„Esu asocialus žmogus, nemėgstu bendrauti, į dukrų darželius ir mokyklas neinu, ir šiaip dažniau stengiuosi būti nemalonus negu malonus. Pavargstu nuo sporto ir kasdienės rutinos, todėl kelis kartus per metus ateina toks momentas, kai reikia išjungti visas organizmo sistemas“, – atskleidžia K.Krivickas.

Tobula moteris pagal K.Krivicką – kokia ji? Ar tiesa, kad garsus prodiuseris rašo knygą? Ir su kokiomis įžymybėmis giminiuojasi vienas iš jo šunų? Įdomiausi atsakymai tiesiai iš pačio K.Krivicko lūpų – jau šį pirmadienį, balandžio 28 dieną, 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.