Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

KK2 laidoje Kristina Brazauskienė prisipažins, kad neatsigina kavalierių

2013.10.08 15:13
LNK nuotr. / Kristina Brazauskienė

Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė, būsima didžiausio LNK kulinarinio šou „Skonis“ teisėja Kristina, neatsigina kavalierių. „Gaunu meilės laiškų, gaunu pasiūlymų, kvietimų ir iš užsienio neseniai gavau laišką, meilės prisipažinimą. Labai simpatiškas vyras“, – šį antradienio vakarą 19.30 LNK laidai KK2 kavalierius skaičiuos prezidento našlė.

Dailus užsienietis įkrito Kristinai į akį. Tačiau moteris atsargi. Jau buvo dukart ištekėjusi. Trečias vyras turi būti „su garantija“.

„Panašus į princą, maždaug mano amžiaus, gal keliais metais vyresnis, gražus vyras, bet kaip man sūnus sako, nekreipk dėmesio, gali įdėti bet kokią nuotrauką... Yra tokių vyrų, kurie nori lengvesnio gyvenimo, o su manim būtų lengva gyvent. Nes aš gero būdo“, – koketuoja prezidentienė.

Kristina Brazauskienė nė neketina slėpti – privalumų ji turi daugiau nei trūkumų. Puikiai gamina, turi prabangų automobilį, viešbutį, sodybą, jachtą ir prezidentišką rezidenciją. Turtingą ir veiklią našlę jaunikiai atakuoja ne tik dėl moters turtų ir šlovės. Ji nepailstantiems kavalieriams – grožio ir moteriškumo įsikūnijimas. Kaip išsaugoti  dailų veidelį ir nepriekaištingą figūrą – ponia Kristina žino. Laikosi specialios senovinės lietuvių liaudies dietos.     

„Kaip saugau figūrą? Neprisivalgau. Daugiau nieko, mažiau valgau, ilgiau kramtau“, – sako netrukus į televiziją žengsianti Kristina Brazauskienė. Nuo sekmadienio žiūrovai ją pamatys didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“.

KK2 žurnalistus Kristina vaišino medžiotojų sumuštiniais – lygiai tokiais pačiais, kokius į medžioklę įdėdavo amžinatilsy prezidentui. Ir iš medžioklės jis niekada atgal neparsiveždavo.

Kristina puikiai prisimena, kaip Algirdas girdavo ne tik jos maistą, bet ir figūrą!

„Aš ir dabar turiu problemų dėl svorio, bet jis man niekada netrukdė, kaip mano vyras sakydavo, Kriste, tu tik nesakyk, kad lieknėsi“, – KK2 laidai pasakojo naujojo šou „Skonis“ teisėja.

Amžinatilsy vyrui Algirdui duoto priesako – nelieknėti – moteris ištikimai laikosi. Tad, panašu, tuščiu skrandžiu nevaikščiotų ir šviežiai iškeptas jaunikis. Kristina nevengia pasmaguriauti. Galėtų valgyti cepelinus ir pusryčiams, ir pietums, ir vakarienei.

Netrūksta vyriškosios auditorijos dėmesio poniai Kristinai. Tačiau širdyje ji vis tebemyli Algirdą Brazauską. Net sukiodamasi virtuvėje, ponia kepa tai, ką gamindavo savo brangiausiajam. Niekur nuo savęs nepabėgsi. Ką daryti, kai kiekvienas daiktas, kiekvienas baldas ir namų kampas primena senus, gerus, aistringus laikus.

„Dar gyvi prisiminimai, visi jausmai, dar ir dabar jaučiu jo rankas ir jo prisilietimą, man viso to pakanka“, – sako Kristina Brazauskienė, gyvenime pradedanti naują – televizijos – etapą ir besiruošianti sublizgėti tuo, ką geriausiai moka – maistu.