Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Pasaulio fitneso čempionas Andrius Pauliukevičius-Tarzanas pamilo merginą iš Namibijos

2014.04.14 14:01
LNK nuotr. / Andrius Pauliukevičius-Tarzanas ir Ilka Adams

Vieną dieną, kai pasaulio fitneso čempionas Andrius Pauliukevičius-Tarzanas, netekęs darbo, visas nuliūdęs maklinėjo po Vilniaus supermarketo automobilių aikštelę, prie jo ant vienos kojos pristraksėjo gražuolė. Ne lietuvė. Mergina Andriui įbruko 30 litų ir sako: „Esi stiprus, nieko neveiki, nešk mane ant rankų. Mano koja nulūžo...“. Tokia buvo Andriaus ir Ilmos iš Afrikos pažinties pradžia.

Apie išskirtinę judviejų meilės istoriją šį pirmadienio vakarą 19.30 val. pasakos LNK infošou KK2.

Ilkai toks galingas nešėjas patiko. Mergina sumanė, kad čempionas ją... dažniau panešiotų. Andriui Ilką nešioti irgi patiko. Už panešimą trisdešimt litų, o be to gražuolė tokia visai nieko. O svarbiausia labai lengva, sveria tik 49 kilogramus. Tokiam galiūnui – tai plastmasinis svarmuo!

Tokiu būdu Andrius gražuolės taksistu-nešiotoju dirbo ištisą mėnesį. Nešiojo, nešiojo, nešiojo, nešiojo ir nepajuto, kad nebenori savo nešulio paleist iš rankų. Kai sakant – prisinešiojo!

Taip iš pasaulio fitneso čempiono, moterų gražuolių nepalaužtą supermeną gudrioji afrikietė pavertė paklusniu įsimylėjėliu. Todėl Andrius sumanė pirštis. Tik kaip? Ilkos Adams tėvai ir seneliai gyvena Namibijoje! O be to, nežinia ar Ilkos tėvai leis dukrai tekėt ir gyvent su tokiu jiems neaiškiu vyriškiu. Ir dar su kasa!

Be tėvų leidimo Ilka negali su Andriumi ne tik ženytis, bet ir... patys suprantat.

„Mums leidžia bendrauti, bet artimesnių santykių neleidžia turėti, kol nepasipiršau ir neparodžiau, kiek daug karvių turiu. Kol neturiu karvių, tol negalime turėti jokių santykių“, – atvirauja Andrius. Todėl vaikinas priverstas nakvoti automobilyje.

„Aš ją turiu labai šiltai apkloti ir einu miegot į mašiną, nes, kol nepasipiršau ir kol jos tėvai nepalaimino mūsų santykių, mes negalim miegot kartu“, – prisipažįsta Tarzanas.

Dabar Andrius Pauliukevičius griebėsi verslo. Prekiauja maisto papildais, treniruoja Lietuvos garsenybes, jas plonina, gražina  ir taupo pinigus... karvei.  Kaip sužinojo KK2, vyras šiemet planuoja vykti į Namibiją prisistatyti būsimiems uošviams.