Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

„KK2 penktadienis“: Petras Gražulis susirinko koldūnus, tortą ir pabėgo iš LNK studijos

2014.01.17 14:48
LNK nuotr. / Petras Gražulis

Jau šį penktadienio vakarą 19.30 val. LNK studijoje – audringa diskusija apie nūdienos aktualijas ir skandalus. Į laidą susirinks garsiausi Lietuvos kovotojai prieš įvairiausias blogybes bei neteisybes. „Vilniaus Betmenu“ vadinamas Renatas Kačenauskas įsiutęs ir pasimetęs. Antstoliai grasina, kad už skolas atims jo butą. Nepavydėtina situacija „Betmeno“ gyvenime susiklostė po to, kai jis ėmė negailestingai kovoti su teisėjais, policija bei... prostitutėmis.

Laidoje netikėtai paaiškės, kad  prostitucijos šmėkla sukasi ir Lietuvos Seime. Neseniai viena laisvo elgesio mergelė KK2 tyrėjams prisipažino, kad vienas jos draugas – įtakingas politikas, kuris turi šeimą ir vaikų.  Seime ne sykį lankęsis „Betmenas“ prisipažins, kad tenai iš tiesų matė įtartinų merginų. Taigi, laidos vedėjai P.Gražulio tiesiai paklaus, ar jis įtaria, kuris iš  politikų gali draugauti su plaštakėmis.

Laidos pradžioje apie kovas bei susidūrimus su policija atvirai  pasakojęs politikas  netikėtai labai supyks! Kaip laidos vedėjai jo drįsta klausti tokių nepatogių dalykų! Įsisiūbavus diskusijai apie prostituciją, P.Gražulis įsiuto! Jis šoko nuo sofos, ir rėžė, kad tokioje laidoje nedalyvaus. Nusiplėšė mikrofoną ir lėkdamas iš LNK studijos pasiėmė netgi tortą bei koldūnus, kuriuos pats laidos kūrėjams atnešė dovanų!

Pasirodo, P.Gražulio gaminių linija „Už Lietuvą, vyrai“ neįtikėtinai išaugo: jau yra ne tik marškinėliai, tortai, bet ir tikrų tikriausi koldūnai. Juos laidoje ir ketino pristatyti parlamentaras.

Kodėl P.Gražulis vengia diskutuoti apie prostituciją? Gal jis ką nors slepia? Visus taškus ant „i“ sudėlios kiti studijos svečiai: dainininkė D.Bilevičiūtė, buvęs policininkas, grupės „Baika“ narys Milgedas Aleksandravičius ir „Vilniaus Betmenas“. Karšta diskusija ir siurprizai jau šį penktadienio vakarą 19.30 val. per LNK.