Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„KK2 penktadienis“: kiaušinių fasuotoja Olga tapo gražiausia Airijos moterimi

2014.04.11 17:00
LNK nuotr. / Olga De Vignat

LNK laida „KK2 penktadienis“ šįvakar papasakos neįtikėtiną „Misis Airija 2014“ tapusios lietuvaitės istoriją. Trylika metų Airijoje gyvenanti Olga nė gražiausiuose sapnuose netikėjo, kad jos gyvenimas šitaip pasikeis. Kadaise ji dirbo kasininke viename prekybos centre Lietuvoje, paskui emigravo į Airiją. Ten skynė pievagrybius ir fasavo kiaušinius.

Monotoniškas gyvenimas truko tol, kol vieną dieną ji nuėjo į pasimatymą su vyru, su kuriuo susipažino internete. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Tačiau galiausiai lietuvaitė Olga virto Olga De Vignat!  Maža to, Olgos vyras airis  buvo įsitikinęs, kad vedė tikrą gražuolę. Jis užpildė anketą ir Olga atsidūrė konkurse „Misis Airija“.  

LNK nuotr./Olga De Vignat
LNK nuotr./Olga De Vignat

Lietuvaitei nepaprastai pasisekė: įveikusi būrį konkurenčių ji buvo tituluota gražiausia 2014-ųjų Airijos moterimi. Po konkurso lietuvaitę užplūdo dėmesys: dizaineriai ją kvietė demonstruoti sukneles, Olga dirbo fotomodeliu. Nors, kaip pati sako, jos gyvenimas iš esmės nepasikeitė: kaip kėlėsi 5 ryto, tai ir keliasi... Kaip dirbo savo parduotuvėje, taip ir tebedirba...

LNK nuotr./Olga De Vignat
LNK nuotr./Olga De Vignat

Tačiau ko vertos kalbos, kad karūna Olgai nupirko turtuolis vyras? Kokią konkurencinę kovą mūsiškei teko atlaikyti? Pribloškianti emigrantės istorija ir „Misis Airija 2014“ karūnos premjera  jau šį penktadienio vakarą 19.30  val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“.

LNK nuotr./Olga De Vignat
LNK nuotr./Olga De Vignat