Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„KK2 penktadienio“ laidoje – Natalijos Bunkės gimtadienio šventė

2014.02.07 12:04
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Natalija Bunkė

Jau šį vakarą, po Sočio olimpiados atidarymo ceremonijos, 21.00 val. LNK eteryje sensacija virtęs Natalijos Bunkės gimtadienis. Staigmenos viena kitą vijo žaibo greičiu. Pasveikinti Natalijos į „KK2 penktadienį“ atvyko jos klasės draugė Aušra su sūnumi Tomu. Į filmavimą Natalija taip pat buvo atvykusi su sūnumi Kristupu. Ir studijoje draugės išsiaiškino, kad berniukus gimdė tais pačiais metais ir tą pačią dieną.

Tačiau bene didžiausią gimtadienio staigmeną Natalijai pateikė „Pop ladies“ merginos. Padedamos šokėjos Tinos, kuri turi Natalijos namų Klaipėdoje raktus, vieną tylią naktį jos įslinko į namą ir „pasiskolino“ kone visus senuosius „Yvos“ drabužius.

Monikai Šedžiuvienei atiteko  rožinis – melsvas, Liepai Mondeikaitei – tigrinis, Baibai Skurstenei – stiuardesės, o Katažinai Nemycko – snieguolės kostiumai.  Pasirėdžiusios jais merginos atvyko į „KK2 penktadienio“ filmavimą.  Operacija buvo labai slapta. Merginos netgi įrašė dainą „Nataška tu mūsų Nataška...“, kurioje išsamiai apdainavo Bunkės gyvenimo vingius. Nusiėmusi akių raištį Natalija apstulbo! „Šį vakarą Tina atgaivino „Yva“, – sakė ji.  

Tačiau tai dar ne visos Natalijos gimtadienio staigmenos „Pop ladies“ merginos Natalijai įteikė simbolinę dovaną, kurios pagrindinė mintis: „neskubėk į trečiąją santuoką, eik ramiai, vėžlio žingsniu.“

Ypatinga N.Bunkės gimtadienio fiesta su įspūdingomis staigmenomis, palinkėjimais, specialiu tortu  ir ateities prognozėmis jau šį vakarą, šiek tiek vėliau nei įprastai, 21.00, tik per LNK.