Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

„KK2“ laida: Andriaus Kandelio žmona neištikimybės neatleistų

2014.02.12 16:18
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Kandelis

LNK infošou „KK2“ jau šį trečiadienio vakarą 19:30 val. aiškinsis – ko reikia, kad sektųsi meilė? Savo patirtimi jausmų klausimais dalinsis pramogų pasaulio atstovai ir įvairaus plauko jausmų specialistai.

Vienas iš santykių žinovų – šokėjas Andrius Kandelis savo laime dalinasi jau su trečiąja žmona Milda. Žavus vyras pripažįsta, kad savo trečiajai žmonai dėmesio negaili ir dažnai ją  stebina  100 rožių puokštėmis. Tiesa, pora pripažįsta – ėjimo į kairę jie nepropaguoja. „Esame sutarę – vienas kitam neištikimybės neatleisime. Jei jau norisi eiti pas kitus, tada taip ir pasakai ir dedame santykių tašką“, – poros gyvenimo filosofiją atskleidė A.Kandelio žmona Milda.

LNK infošou „KK2“ savo patirtimi apie meilę dalinsis ir rašytojas bei filosofas Raimondas Dikčius, kuris yra tvirtai įsitikinęs, jog nauji seksualiniai potyriai turi būti patiriami su savo drauge, o ne su moterimi iš šalies. Viliojimo meno ekspertas Airinas mano visiškai kitaip: „Norisi eiti į kairę? Pirmyn! Kiekvienai dvasiai reikia patirties“.

Laidoje kalbės ir žurnalistas, etiketo žinovas bei BTV „Yra kaip yra“ laidos ekspertas Giedrius Drukteinis. Kodėl jis su moterimis elgiasi kaip su mažais vaikais? Ir kodėl tantros specialistė Danutė Vilionytė sako, jog su vienu vyru nebus laiminga nei žmona, nei meilužė?

Visa tiesa apie meilę jau šį trečiadienio vakarą 19.30 val. per LNK.