Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“: Eglė Kusaitė – teroristė ar naivi aplinkybių auka?

2014.04.01 18:48
Rūtos Strakšaitės nuotr. / Apeliacijų nagrinėjimas E.Kusaitės byloje

Apie teroristus Lietuvoje girdėjome tik per televizorių ir skaitėme laikraščiuose. Taip buvo iki akimirkos, kai išgirdome apie Eglę Kusaitę. Prokurorų kaltinimai jaunai klaipėdietei skambėjo šiurpinančiai: įtariama, kad mergina planavo susisprogdinti prie svarbaus Čečėnijos karinio objekto ir pražudyti kuo daugiau niekuo dėtų žmonių.

„Kortos man rodo, kad ji nebijo mirties. Galėjo žūti daug žmonių“, – išmetusi kortas savo tikslumu TV3 laidos „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ žiūrovus šokiruos viena garsiausių Lietuvos būrėjų Svetlana Dausinienė.

Tai, ką jau šį ketvirtadienį TV3 eteryje išpranašaus Svetlana, gali nustebinti visą šalį. Net nematydama E.Kusaitės nuotraukos ir nežinodama, apie ką kalba, būrėja jau seanso pradžioje prakalbo apie galimą terorizmą ir atskleidė, kaip lietuvė buvo verbuojama radikaliai nusiteikusių užsieniečių.

Maža to, S.Dausinienė išpranašaus ir tai, kokį verdiktą merginai paskelbs teismas, kurio posėdis numatytas tik kitą dieną po laidos eterio.

Tai, ką pamatė kortose, būrėja panoro pasakyti ir Klaipėdoje gyvenančiai Eglės mamai Virginijai Kusienei, su nerimu laukiančiai dukters teismo.

Kokia buvo E.Kusaitės vaikystė? Kas paskatino merginą gyvenimo prasmės bei tiesos ieškoti svetimos šalies kultūroje, papročiuose, religijoje? Jei E.Kusaitė laisvės atėmimo bausmės išvengs, ar tai reiškia, kad prokurorų kaltinimai buvo laužti iš piršto? Kortų prognozė jau visai netrukus.

Laida „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ jau šį ketvirtadienį, balandžio 3 d., 20.00 val. per TV3.