Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

„Kitoks pokalbis“ su Palmira Kelertiene apie pasiruošimą Velykoms

2014.04.18 16:36
„Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr. / Palmira Kelertienė

„Vandeniai neturi laiko meilei ir vaikams. Mano toks horoskopas – reikia džiaugtis, jog dar dvi dukras turiu“, – atvirai prisipažįsta garsiausia šalies astrologė Palmira Kelertienė. Tam pritaria ir abi astrologės dukros Aouma ir Artė. Merginos šypsosi, kad norėdamos pabendrauti su mama, turi užsirašyti į konsultaciją. Intriguojantis „Kitoks pokalbis“ su P.Kelertiene – jau šį vakarą 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Galėčiau pamilti tik tokį vyrą, kuris nesikištų į mano reikalus. Bet tokio turbūt nėra, nes pagrindinė vyro užduotis yra reguliuoti moters gyvenimą. Taigi automatiškai visi vyrai atkrenta“, – šypsosi žinoma moteris, kuriai gyvenimo partnerio netrūksta.

Pasak žinomos astrologės, jos ženklo žmonės ne tik nesubalansuoti šeimai, bet ir pasižymi dideliu originalumu, kuris kitiems kartais būna nesuprantamas: „Pavyzdžiui, kai aš gimiau, mama sumanė padaryti eksperimentą ir visai nelietė mano plaukų žirklėmis. Mama mirė, kai man buvo septyniolika, bet net po to aš plaukų nekirpau“.

Laidos studijoje garsi astrologė ne tik dalinosi savo asmeninio gyvenimo paslaptimis, bet ir pranašavo ateitį  įsimylėjėliams.

„Atskleisiu, šiemet galima tuoktis toms poroms, kurios kartu jau nemažiau kaip 10 metų ir abiems jau daugiau nei 29-eri, kitiems derėtų palaukti“, – pasakoja astrologė.

Ar tiesa, kad P.Kelertienės tėtis buvo apdovanotas paranormaliomis galiomis ir išpranašavo astrologės mamos mirtį? Kuo vaikystėje svajojo būti Palmira? Ir kaip tinkamai pasiruošti Velykoms?„Kitoks pokalbis“ – šiandien 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.