Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Ketvirtasis TV3 laidos „Sportuok su mumis“ sezono startas – su pačiūžomis

2014.02.28 18:40
TV3 nuotr. / Vlada Musvydaitė ir Vaida Grikšaitė-Česnauskienė

Sekmadienio rytais žiūrovus jau ketvirtąjį sezoną žadins laida „Sportuok su mumis“ ir jos vedėja Vlada Musvydaitė. Ji, kartu su pramogų pasaulio ir sporto žvaigždėmis, išbandys įvairiausias sporto šakas. Pirmojoje naujojo sezono laidoje šį sekmadienį 9.00 val. TV3 žiūrovų laukia televizijos laidų prodiuserio Edvardo Žičkaus, tituluotos gražuolės Vaidos Grikšaitės-Česnauskienės ir aktoriaus Ramūno Rudoko nuotykiai ant ledo.

„Prieš Sočio olimpines žaidynes TV6 televizijai rengiau trijų minučių trukmės šviečiamojo pobūdžio laidas „Atrask žiemos sportą“. Sukaupėme daug įdomios medžiagos, kad tiesiog netilpo į trumpas laideles. Nusprendėme, kad metas ją ištraukti į dienos šviesą ir parodyti tai, kas liko už kadro“, – pasakoja V.Musvydaitė.

Pirmojoje laidoje bus parodyti žvaigždžių nuotykiai mokantis dailiojo čiuožimo, ledo ritulio ir greitojo čiuožimo pagrindų. Pasak laidos vedėjos, filmuojat susidūrė su iššūkiais ne tik laidos herojai, bet ir kūrybinė komanda.

„Visi skundžiasi, kad Lietuvoje nebuvo normalios žiemos, bet mes tikrai žinome, ką reiškia stovėti prieš filmavimo kameras spaudžiant 18 laipsnių šaltukui. Ledo arenose šilčiau, bet, pavyzdžiui, dailiojo čiuožimo apranga buvo tokia kukli, kad jaučiausi ant ledo kaip nuoga“, – sako juokdamasi V.Musvydaitė.

TV3 nuotr./Edvardas Žičkus ir Vlada Musvydaitė
TV3 nuotr./Edvardas Žičkus ir Vlada Musvydaitė

Žurnalistė sako, kad filmuojatis nuo šalčio labiausiai gelbėjo speciali apranga ir gera nuotaika. Nors buvo labai šalta, neprarasti ūpo padėjo juokingos situacijos, į kurias vis patekdavo laidos herojai.

„Atsimenu, kai paprašiau Vaidos paimti ledo ritulio aprangas, ji pasakė, kad be problemų. O jau po kelių valandų skambina ir klausia, kaip ją sutalpinti į automobiliuką, kai vieno žmogaus apranga sudaryta net iš 12 dalių. Taigi man skirtą aprangą teko važiuoti pasiimti pačiai“, – prisimena žurnalistė.

V.Musvydaitė prisipažįsta iki šiol nebuvusi didelė žiemos sporto gerbėja, bet dabar jos galvoje – pačiūžos, slidės, snieglentė ir, aišku, snieguoti kalnai. „Visi laukia pavasario, o man taip patiko ši žiema, kad visai nesupykčiau, jeigu ji dar taip greitai nepabėgtų. Kad ir kaip būtų, mūsų laidose ji dar tikrai pašmėžuos. Visą kovo mėnesį TV3 žiūrovų laukia nuotykiai nusileidimo nuo kalno su baidarėmis varžybose, snieguotųjų Austrijos kalnų ir Latvijos bobslėjaus trasose. Prižadu ir sniego, ir juoko“, – apie būsimas laidas sako V.Musvydaitė.

„Sportuok su mumis“ startas naujame sezone – jau šį sekmadienį 9.00 val. ryte per TV3.

TV3 nuotr./Ramūnas Rudokas ir Vlada Musvydaitė
TV3 nuotr./Ramūnas Rudokas ir Vlada Musvydaitė