Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Kelionė pas šamaną“: dingusio brolio paieškoje dalyvavo aiškiaregė iš Airijos

2014.02.27 15:08
TV3 nuotr. / Aiškiaregė Gunita

TV3 eteryje šį ketvirtadienio vakarą laidoje „Kelionė pas šamaną“ – tikras detektyvas. Į laidą kreipėsi Šalčininkų gyventoja ponia Genutė. „Padėkite surasti prieš tris mėnesius dingusio brolio palaikus. Jis dirbo lentpjūvėje, lemtingą vakarą šventė katilinės sargo gimtadienį. Policija man nieko nesako, bijau, kad jis nužudytas.“

Moteris tikino, kad, pasak jos, dingę palaikai paslėpti didžiulėje lentpjūvės teritorijoje, gal net sudeginti katilinės krosnyje. „Mūsų žiniomis, lentpjūvės stebėjimo kameros neužfiksavo brolio Ričardo, išeinančio iš darbovietės“, – sako pagalbos šauksmą išgirdę laidos kūrėjai.

Sesuo nori vieno – surasti ir palaidoti savo jaunesnį brolį. „Man nebesvarbu kas atsitiko, noriu žinoti kur brolis palaidotas, turėti galimybę aplankyti kapą. Policija pati man patarė kreiptis į ekstrasensus, nes visos paieškos vis dar bevaisės, o praėjo daug laiko“, – šįvakar 20.00 val. TV3 žiūrovams aiškins Genutė.

TV3 nuotr./Kadras iš laidos „Kelionė pas šamaną“
TV3 nuotr./Kadras iš laidos „Kelionė pas šamaną“

Į pagalbą specialiai iš Airijos atskrido aiškiaregė Gunita, jau dirbusi su policija ir ieškojusi dingusių žmonių. Pirmiausia aiškiaregė norėjo susitikti su sargu, kuris tada paskutinis matė dabar jau tris mėnesius dingusį 47-erių Ričardą. Deja, kūrybinės grupės laukė kraupi žinia – labai greitai po šio paslaptingo dingimo vyras savo noru pasitraukė iš gyvenimo, galbūt  nusinešdamas su savimi didelę paslaptį apie Ričardą.

Atsisveikinimo laiško savižudis sargas nepaliko, nieko nespėjo paaiškinti. Pasak „Kelionės pas šamaną“ kūrėjų, policija nei žurnalistams, nei Genutei apie bylos tyrimą informacijos neteikia, neva sesuo nėra artimas giminaitis – policija dalintųsi informacija tik su dingusiojo žmona, tačiau ši, kaip sako Genutė, stikliuko mėgėja ir dingusio vyro likimas jai nerūpi.

Kokias šios kraupios istorijos paslaptis atskleidė aiškiaregė, specialiai atskridusi iš Airijos? Ar jai pavyko nustatyti kur yra dingęs brolis, žiūrėkite šį vakarą 20.00 val. laidoje „Kelionė pas šamaną“ per TV3.

 

Žymės: