Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Laidoje „Ugniagesiai gelbėtojai“ – atkurta įkalintos mergaitės gelbėjimo istorija

2014.05.09 14:20
TV6 nuotr. / Laidos „Ugniagesiai gelbėtojai“ logotipas

Neseniai Lietuvą sukrėtė siaubingas įvykis apie Panevėžio rajone rastą pagalbos nesulaukusią ir automobilyje sudegintą merginą. TV6 kanalo laidoje „Ugniagesiai gelbėtojai“ šį penktadienį 21.30 val. žiūrovai pamatys panašų pasakojimą. „Ugniagesiai gelbėtojai“ atskleis istoriją apie Vilniuje dingusią mergaitę – unikalų atvejį, kaip mažai pažįstamo mamos draugo išvežta ir uždaryta nežinomame name mažametė praleido parą be maisto ir vandens.

Penktadienį laidoje bus atkurta unikali įkalintos mergaitės gelbėjimo operacija, kurioje dalyvavo Bendrasis pagalbos centras ir Vilniaus miesto policija. Siekiant apsaugoti asmens duomenis, mergaitės vaidmenį atliks aktorė. Visų istorijos dalyvių vardai pakeisti.

„Mama šiandien gėrė alų. Aš žinau tik to dėdės vardą. Esu ten, kur daug namų“, – tai ištrauka iš mergaitės, Bendrojo pagalbos centro ir policijos operatorių pokalbio, kuris bus atkurtas TV6 laidoje „Ugniagesiai gelbėtojai“. Ši istorija nepaliks abejingų.

„Tokiomis istorijomis visuomenę dažniausiai pašiurpina Holivudas. Deja, šitaip kartais nutinka ir čia, Lietuvoje. Įkalinto vaiko buvo ieškoma pagal jo teikiamą informaciją, klausinėjant ar jis girdi policijos sireną“, – pasakoja laidos prodiuserė Jurga Pukenytė.

Laidos vedėjas ugniagesys gelbėtojas Karolis Sakalauskas kviečia žiūrovus kartu su jų vaikais pasižiūrėti atkurtąją istoriją. Specialistai patars, kaip elgtis patekus į sunkią situaciją.

Tikros istorijos atkartojimas ir patarimai, galintys išgelbėti gyvybę, jau šį penktadienį 21.30 val. TV6 laidoje „Ugniagesiai gelbėtojai“.