Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Juozas Liesis: „Kažkada gyvenime pabandžiau seksą ir negaliu be jo“

2014.04.02 16:32
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Juozas Liesis

„Nežinau, kuo aš suvilioju moteris. Manau, aš jas myliu labiau negu jos mane. Grožis mane kausto. Prisipažinsiu, kažkada gyvenime pabandžiau seksą ir negaliu be jo!“, – prisipažįsta laidos „Viskas bus gerai“ svečias Juozas Liesis. Atvirai apie savo gyvenimo moteris ir darbą su Kristupu Krivicku – balandžio 8 dieną 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Tas kriminalinis pasaulis atrodo tamsus, kai apie jį nežinai, kai žinai – kruvinas. Kai žiūriu tas nuotraukas, filmuotą medžiagą – matau sugriautus gyvenimus. Stengiuosi nesitapatinti su tuo, ką matau, visgi tai mūsų gyvenimo dalis, kuri turi visokių spalvų. Prisipažinsiu, kartais aš žliumbiu, kai darau interviu“, – savo darbo kasdienybę kriminalinėje laidoje „Nusikaltimas ir bausmė“ atskleidžia J.Liesis.

Buvęs grupės „B‘avarija“ narys prasitars, kad jam yra tekę matyti K.Krivicko karatė diržą ir dabar jis jam net pavydi, nes pats kažkada yra lankęs šios kovos menus.

„Apsisaugoti nuo nusikaltimo neįmanoma, taip pat kaip ir nuo meilės“, – merkdamas akį laidos „Viskas bus gerai“ vedėjoms tikina J.Liesis.

Juozas Liesis prisipažins, kad jis paprastas žmogus: „Man svarbu žodžiai, pinigai ir scena. Esu praktiškai panaudojamas žmogus. Mėgstu taškyti pinigus, mėgstu saulę ir kitus paprastus dalykus.“

Kodėl D.Zvonkui visada pasisekdavo pirmam nukabinti visas paneles? Ar tiesa, kad J.Liesiui vis dar neužgijo žaizda po skyrybų su Egle Skrolyte? Ir kokie nepilnavertiškumo kompleksai ankščiau kankino J.Liesį? Pikantiški ir intriguojantys atsakymai laidoje „Viskas bus gerai“ – jau balandžio 8 dieną 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.