Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Jonas Čepulis dėl savo Džiuljetos keičia įsitikinimus

2013.11.14 14:01
TV3 nuotr. / Jonas Čepulis

Jau šį šeštadienį, lapkričio 16 dieną, 19.00 val., per TV3 – tiesioginė transliacija – muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ pusfinalis. Jį pasiekusios keturios poros darys viską, kad išsilaikytų projekte iki lemiamos kovos. Dabar viskas priklauso ne nuo kiekvieno dalyvio individualiai, o nuo jų duetų, tad tenka ieškoti kompromisų. Dėl Romeo vaidmens kovojantis Jonas Čepulis netgi turėjo paminti anksčiau sau duotus pažadus.

„Aš dainuosiu tik lietuviškai, – projekto pradžioje teigė J.Čepulis. – Visų pirma vakarietiška produkcija jau lenda per gerklę. O lietuviškuose lobynuose yra daugybė nuostabių kūrinių. Be to, man svarbu pademonstruoti savo dikciją, juk Romeo personažas, kurio siekiu, roko operoje taip pat dainuos lietuviškai.“

Geriausiųjų gretose įsitvirtinęs Jonas pusfinalio vakarą vis dėlto uždainuos ir angliškai. Tai bus Jacko White‘o ir Alicia Keys daina „Another Day To Die“, kurią vaikinas pasirinko kartu su savo porininke Vilija Matačiūnaite. „Taikausi prie kolegės, tenka paminti savo įsitikinimus. Kita vertus, pusfinalio vakarą dainuosime dvi dainas, antroji bus lietuviška. Tad galima sakyti, kad angliška daina – Vilijos, o kita – manoji“, – svarstė Jonas.

TV3 nuotr./Jonas Čepulis ir Vilija Matačiūnaitė
TV3 nuotr./Jonas Čepulis ir Vilija Matačiūnaitė

Dėl savo Džiuljetos jis gali viską. „Tinkamesnės partnerės nė negalėjo būti. Neįsivaizduoju savęs su niekuo kitu. Liečiau graudžias ašaras, jei režisieriaus sprendimas būtų buvęs kitoks“, – tikino J.Čepulis. Jis tvirtino ir pats esąs puikus kandidatas į Romeo vaidmenį. „XXI amžiaus Romeo yra revoliucionierius, išsišokėlis, nenuorama, romantikas. Tai – aš“, – šypsodamasis kalbėjo Jonas.

Kaip jam ir V.Matačiūnaitei seksis pasirodyti projekto pusfinalio kovose, paaiškės šeštadienį 19.00 val. tiesoginėje projekto „Romeo ir Džiuljeta“ laidoje. Šįkart TV3 televizijos žiūrovai galės balsuoti už savo favoritus nuo pat pirmų šou minučių. Jų balsai lems pusę sėkmės. Kiti 50 procentų sprendimo teisės atiteks komisijai. Pusfinalyje su projektu turės atsisveikinti viena pora. Kitos trys pateks į finalą.

Dalyviai kovoja dėl Romeo ir Džiuljetos vaidmenų šiuolaikinėje roko operoje, statomoje pagal kultinę pirmtakę „Meilė ir mirtis Veronoje“. Premjera – gruodžio 10 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“ vaidmenis taip pat kuria Larisa Kalpokaitė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Darius Petkevičius, Ramūnas Rudokas, Viktoras Malinauskas, Juozas Gaižauskas, Marius Jampolskis, Aistis Mickevičius, Karina Krysko-Skambinė ir kt.  
   
„Romeo ir Džiuljeta“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3.