Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV Naujienos

Jau penkios LNK realybės šou „Soriukas“ palikusios poros gyvena kartu

2014.05.29 15:17
LNK nuotr. / Realybės šou „Soriukas“ dalyviai

Dėmesio ieškantiems meilės nuotykių! Atsirado puiki galimybė pabėgti nuo "Facebook'ų", "Google'ų" ir "Twitter'ių" bei susirasti idealią antrąją pusę realybėje. Tokį šansą suteikia naujasis LNK televizijos meilės ir pasimatymų realybės šou „Soriukas“. Kiekvieną dieną laidos dalyviai bus apsupti prabangos – gyvens milžiniškame keturių šimtų kvadratinių metrų name, kuriame įrengtos pirtys, prabangūs apartamentai. Meilės ištroškę vaikinai ir merginos bus vežiojami limuzinais ir prabangiais visureigiais, o visa „Soriuko“ vila atiduota jų meilės žaidimams. Čia kiekvienas vyras galės pasijusti šeichu, o mergina – princese.

Kiekvienoje laidoje „Soriukas“ savo meilės ieškos šeši dalyviai. Tačiau pasimatymo ir bučinių skonį patirs tik keturi iš jų. Tačiau, kaip sakoma, meile reikia dalintis su kitais, todėl ir „Soriuko“ porelės keisis partneriais. Tiesiai prieš televizijos kameras! Galų gale projekte liks tik du dalyviai, įveikę išbandymus sūkurinėje vonioje, apsinuoginimus prieš televizijos kameras ir pakerėję vienas kitą aistra.
 
Realybės šou „Soriukas“ dalyviams patarimus dosniai dalins Ieva Stasiulevičiūtė – patyrusi meilės reikalų fronto žinovė. Mergina turi ką pasakyti nusivylusiems ir ką patarti degantiems nežabota meilės aistra.

LNK nuotr./Realybės šou „Soriukas“ dalyviai
LNK nuotr./Realybės šou „Soriukas“ dalyviai

„Soriukas“ – ideali vieta poruotis. Laidos rengėjų žiniomis, jau penkios realybės šou palikusios poros gyvena kartu laisvėje.

Jau šį pirmadienį – pirmieji „Soriuko“ nuotykiai. Dailūs, atletiški ir vieniši jaunuoliai Evaldas ir Arūnas pasiners į meilės aistrų sūkurį su keturiomis merginomis! Laidos premjera 21.00 val. per LNK.

Pirmuosius realybės šou „Soriukas“ dalyvius galite išvysti nuotraukų galerijoje.

Galeriją žiūrėkite čia