Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Istorinės fantastikos serialas „Da Vinčio demonai" leis prisiliesti prie renesanso genijaus kūrybos

2014.03.05 09:34
FOX nuotr. / Kadras iš serialo „Da Vinčio demonai"

Leonardo da Vinci buvo ne tik didis menininkas, bet ir genialus mokslininkas, inžinierius. Savo neeiliniu intelektu kai kuriose srityse, šimtmečiais pralenkdavo tuometinį žinių lygį. Daug pasaulio mokslininkų atidžiai studijavo šio fenomenalaus žmogaus biografiją bei veiklą, tačiau ir entuziastingiausias tų tyrėjų Kenetas Klarkas pripažino, jog Leonardo da Vinci gyvenimas – tai didelis, dar neišspręstas galvosūkis apie kurį dar reikia daug sužinoti, o jam suprasti – reikalinga nepaprasta erudicija.

Dėl šios priežasties nenuostabu, kad pernai metais pasirodęs istorinės fantastikos serialas „Da Vinčio demonai„ (angl. Da Vinci's Demons) spėjo greitai išpopuliarėti visame pasaulyje. 2013 m. buvo pristatytas 1-as šio serialo sezonas, o 2-ojo sezono serijas žiūrovai galės išvysti jau kovo 28 d. FOX kanalu.

Intelektualus, įtraukiantis istorinės fantastikos serialas „Da Vinčio demonai“ pasakoja apie Leonardo da Vinci kūrybą jo ankstyvajame gyvenimo etape. 1-ąjame sezone atskleidžiama dar niekam nepasakota Leonardo da Vinci istorija, kaip 25-metis menininkas tapo renesanso Florencijos genijumi. 2-asis sezonas – kur kas tamsesnis. Leonardo da Vinci pradeda didvyrišką gyvenimo kelionę, kuri priverčia iš naujo įvertinti viską, ką žinojo apie savo pasaulį ir jo istoriją.

Premjera per FOX kanalą kovo 28 d., 20 val. Lietuvos laiku.