Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Iš LNK „Šokių ant ledo“ iškrito Vytautas Mackonis ir traumą patyrusi Gintarė Vostrecovaitė

2014.03.10 13:00
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius

Kas jaučia daugiau – aktoriai ar šokėjai? Kelti Eriką Vitulskienę partneriui ant ledo Andrejui Bekchui ar ne? Ar galima sušokti tuštumą? Skausmą? Meilės trikampį?

Šį sekmadienį LNK „Šokių ant ledo“ konkurso dalyviai ant „Akropolio“ ledo šoko pagal temą „Jausmai“.

Erikai Vitulskienei, kuri gyvenime yra linksma, draugiška ir maloni moteris, su partneriu Ukrainos dailiojo čiuožimo čempionu Andrejumi Bekhu pasirinko įkūnyti arogantišką fyfą, kuri šokio pabaigoje minusinėje temperatūroje supylė partneriui ant galvos taurę vandens.

Dailiojo čiuožimo čempionatų prizininkė, profesionali trenerė Ramunė Satkauskaitė ir sportiškasis politikas Kauno vicemeras, Lietuvos patriotas Stanislovas Buškevičius dovanojo džiaugsmą, nors paslydę abu krito ant ledo.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Erika Vitulskienė ir Andrejus Bekho
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Erika Vitulskienė ir Andrejus Bekho

Daugkartinis Lietuvos čempionas, pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionato dalyvis Tomas Katukevičius ir dainininkė, aktorė Vaida Genytė šoko „Meilę be atsako“ ir sulaukė komisijos pagyrimų.

Lietuvos čempionas, ledo akrobatas, aštuonerius metus JAV gyvenantis, o dabar Lietuvoje apsistojęs, mūsų moterų širdis džiuginantis Aidas Reklys ir profesionali sportinių šokių šokėja Katerina Voropaj pasirinko temą „Ne savam kailyje“, Aidas šoko moters, Katerina – vyro vaidmenį.

Penkiskart Lietuvos čempionei, pasaulio ir Europos čempionatų dalyvei Gintarei Vostrecovaitei ir sportinių šokių šokėjui Vytautui Mackoniui savo pasirodymą teko parodyti tik vaizdo įrašu – prieš eterį patyrusi traumą, Gintarė negalėjo šokti.  

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Aleksejus Rogonovas ir Gintarė Gurevičiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Aleksejus Rogonovas ir Gintarė Gurevičiūtė

Tituluota čiuožėja, „Mis Latvija“ Alisa Miškovska ir ledo ritulininką Petrą Nausėdą projekte pavaduojantis Andrius Butkus dovanojo aistringą tango, bet Andriaus televizinė partnerė, laidos vedėja Inga Jankauskaitė pokštaudama kvietė žiūrovų nelepinti Andriaus balsais – Inga norėjo susigrąžinti Andrių sau.

Daugkartinis Lietuvos čempionas, pasaulio ir Europos čempionatų dalyvis Saulius Ambrulevičius ir LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ant ledo rodė „Tuštumą“ ir savo temą sukėlė tikrą audrą komisijoje. Šokėjai Edita Daniūtė ir Nerijus Juška bodėjosi tokia tuščia tema, o aktorė Asta Baukutė džiaugėsi, kad jauni žmonės ant ledo renkasi išpildyti ne pačius lengviausius artistinius sumanymus.  

Dukart Lietuvos dailiojo čiuožimo vicečempionė Aida Rybalko ir verslininkas bei rašytojas Daumantas Mikučionis šoko meilės trikampį, trečioji šokyje buvo tikroji Daumanto partnerė gyvenime, jo meilė Zuzana, bet komisijos kompozicija neįtikino.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Daumantas Mikučionis ir Aida Rybalko
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Daumantas Mikučionis ir Aida Rybalko

Rusijos sporto meistras Aleksejus Rogonovas ir verslininkė, TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė atliko šokį tema „Skausmas“ ir susižėrė visas komisijos pagyras ir maksimalius 24 balus.

Mažiausiai iš komisijos teko Daumantui ir Aidai – vos šešiolika balų.

LNK „Šokių ant ledo“ žiūrovai, ko gero, artėjančios kovo 11-osios proga daugiausiai balų skyrė patriotui, jaunalietuviui Kauno vicemerui Stanislovui Buškevičiui ir Ramunei, mažiausiai – Vytautui ir Gintarei.

Susumavus rezultatus, mažiausiai balų surinko dvi poros – Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius bei Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė, bet porą, kuri paliks šou, rinko komisija.  

Paskelbus rezultatus, Gintarė užsispyrė šokti, bet organizatoriai neleido Gintarei rizikuoti savo sveikata. Paskutiniai šokį kartojo Asta su Sauliumi. Komisija iš šių dviejų porų teisę toliau šokti ant ledo suteikė LNK sporto žinių vedėjai Astai Žukaitei ir jos partneriui Sauliui.

Galeriją žiūrėkite čia