Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Inga Norkutė: „Sunkiausia vaidinti įsimylėjusią ir girtą“

2014.03.26 16:27
TV3 nuotr. / Inga Norkutė-Žvinienė

Per petį persimetęs Leonardas Pobedonoscevas neša per vakarėlį padauginusią Ingą Norkutę! Tokį vaizdelį galėjo neseniai stebėti praeiviai Vilniaus centre. Skubam nuraminti: tai įvyko tikrai ne po bohemiško aktorių vakarėlio. Ši scena – iš šio trečiadienio vakaro serialo „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ serijos, kurią LNK žiūrovai išvys 20.25 val.

„Mano herojė, dalykiška moteris, Leonardo herojaus Miko viršininkė, palūžo: ją paliko vyras, ji jaučiasi bejėgė, todėl truputėlį padaugino. Mikui, kuris visą savo gyvenimą bijo savo viršininkės, tenka ją parnešti namo. Tai – dar viena komiška scena iš šio puikaus serialo. Labai džiaugiuosi galėdama vaidinti „Baisiausioje mano gyvenimo savaitėje. Geras scenarijus, stipri aktorių komanda, puikūs prodiuseriai. Žodžiu, tikras malonumas“, – šypsosi Inga Norkutė.

Pasak aktorės, per savo karjerą ji suprato, kad sunkiausia įtikinamai suvaidinti girtą arba įsimylėjusį herojų.

„Tai dvi pačios sudėtingiausios situacijos. Pamenu savo dėstytoją sakant, kad būdamas girtas niekada nesuvaidinsi girto, nes girtas žmogus yra... girtas. O meilė? Nenuostabu, kad įtikinamai suvaidinus meilę, pavydu net antrosioms pusėms. Nors sakoma, kad tai tik technika, taip atsitinka, kad, neduokdie, ir įsimyli savo kolegą. Vaidyba yra sunkus dalykas, tam reikalinga Dievo dovana“, – atviravo Inga Norkutė.

Galeriją žiūrėkite čia