Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Indrė Burlinskaitė aiškiaregei atskleidė, jog jau pusmetį mėgina susilaukti kūdikio

2014.02.19 14:31
TV3 nuotr. / Indrė Burlinskaitė

TV3 eteryje jau rytoj 20.00 val. žiūrovų laukia intriguojanti istorija. Laidoje „Kelionė pas šamaną“ svečiuosis Baltarusijos Vanga vadinama aiškiaregė Nadežda. Ji – ketvirtos kartos aiškiaregė, gimusi Sibire. Jos vardas reiškia viltį, vietos gyventojų ji vadinama žymios Bulgarijos aiškiaregės, mirusios prieš 18 metų, garbei, nes pati neva mato žmonių sveikatos sutrikimus ir gydo ligas. Laidoje – net trijų herojų susitikimai su Nadežda. Kiekvienas susitikimas, jų pačių herojų nuostabai, baigėsi labai netikėtai.

27-erių mergina, TV3 projekto „Šuolis“ dalyvė Indrė Burlinskaitė papasakojo, kad dvejus metus turi draugą ir planuoja vestuves. „Ar esi tvirtai apsisprendusi dėl jo, ar esi užtikrinta, kad jis tave gerbia ir gerbs?“ – pamačiusi Indrės mylimojo nuotrauką, paklausė Nadežda.

Moteris, Baltarusijoje pagarsėjusi savo pranašystėmis, Indrės paklausė, ar ši greitai planuoja susilaukti vaikų. „Tau reikia kuo greičiau gimdyti, patikėk. Net nesvarbu nuo ko. Bandyk kuo greičiau pastoti, net šiandien“, – ragino projekto „Šuolis“ dalyvę Nadežda.

I.Burlinskaitė paatviravo, patvirtindama aiškiaregės žodžius, kad su draugu jau prieš pusmetį pasiryžo susilaukti vaikelio, tačiau pastoti kol kas jai nepavyko. Po Indrės ir Nadeždos susitikimo aiškiaregė TV3 laidos kūrėjams prisipažino, kad, pamačius Indrę, jei suspaudė širdį. „Jaučiu žmogaus energetiką, matau negalavimus. Tikiuosi, kad viskas baigsis gerai, nes dažnai moterys, kurioms taip ir nepavyksta pastoti bei pagimdyti, lieka vienišos. Matau, kad Indrei gali grėsti vienatvė“, – savo spėjimais pasidalino aiškiarege vadinama moteris.

TV3 nuotr./Aiškiaregė Nadežda
TV3 nuotr./Aiškiaregė Nadežda

Ketvirtadienį laidoje žiūrovų laukia dar viena istorija. Vilnietis Zbignevas po automobilio avarijos komos būklės išbuvo net 35 paras. „Pabudau kaip kūdikis – nemokėjau kalbėti, vaikščioti, valgyti, nepažinau savo merginos“, – Nadeždai pasakojo jaunas vyras. Dešinė jo kūno pusė iki šiol apmirusi. Zbignevas į susitikimą ėjo norėdamas žinoti, ar jo gyvenimas dar bus toks pat kaip prieš lemtingąją avariją – ar sveikata sugrįš, jis galės turėti žmoną, vaikų, darbą?

Aiškiaregė iškart suprato, kad avarija įvyko keistomis aplinkybėmis. „Su savo mergina buvau prie ežero. Paskambino draugai ir pakvietė pasilinksminti su jais. Paragino savo merginos neimti kartu – su jais buvo kitų merginų“, – šiandien pasakoja vyras. „Prie ežero įvyko konfliktas su kita kompanija. Vežėme moteris ir vaikus namo, skubėjome atgal aiškintis santykių“, – prisiminė vaikinas. Tada ir įvyko baisi avarija, dėl kurios Zbignevas liko neįgalus.

TV3 nuotr./Kadras iš laidos „Kelionė pas šamaną“
TV3 nuotr./Kadras iš laidos „Kelionė pas šamaną“

Aiškiaregė Nadežda žiūrovams atskleis – pasak jos, jei ne avarija, ji matanti Zbignevą kalėjime: „Būtum nužudęs žmogų. Šiandien sėdėtum kalėjime.“

Susitikimai su Baltarusijos Vanga jau rytoj, ketvirtadienį, laidoje „Kelionė pas šamaną“ 20.00 val. per TV3.