Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Ilgai lauktas kultinis serialas „Sostų žaidimas“ grįžta 4-tajam sezonui

2014.04.01 17:01
FOX nuotr. / Kadras iš serialo „Sostų žaidimas“

Po sukrečiančio 3-iojo sezono finalo į FOX kanalą balandžio 7 d., 21.00 val., sugrįžta jau kultiniu tapęs televizijos serialas „Sostų žaidimas“ (angl. Game of Thrones). 2013 metais „Sostų žaidimas“ lyderiavo tarp piratų: serialą nelegaliai parsisiuntė beveik 6 mln. žiūrovų. Dėl šios priežasties 4-ojo sezono detalės yra kruopščiai saugomos, o premjera įvyks visose šalyse, įskaitant ir JAV, vienu metu, t. y. per 24 valandas.

Nekantriai naujojo sezono laukiantys serialo gerbėjai nuolat spėlioja galimas veikėjų mirtis, be perstojo aptarinėja Violetines vestuves ir nekantrauja sugrįžti į Vesterą. Milžiniško gerbėjų ir kritikų pripažinimo visame pasaulyje sulaukusio serialo 4-ąjį sezoną Lietuvos žiūrovai matys kiekvieną pirmadienį 21.00 val. per FOX kanalą.

„Sostų žaidimas“ – viduramžiškos maginės fantastikos serialas, sukurtas JAV kabelinės televizijos HBO pagal rašytojo George‘o R.R.Martino „Ledo ir ugnies daina“ epą. Vos pasirodęs serialas susilaukė žiūrovų bei kino kritikų dėmesio. Pirmasis sezonas buvo nominuotas 63-iuose „Emmy“ apdovanojimuose kaip geriausias draminis serialas, o 69-tuose „Auksiniuose gaubliuose“ serialas buvo nominuotas kategorijoje „Geriausias televizijos serialas – drama“.

FOX nuotr./Kadras iš serialo „Sostų žaidimas“
FOX nuotr./Kadras iš serialo „Sostų žaidimas“