Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Į TV3 eterį sugrįžęs „Žvaigždžių dešimtukas“ pristatys gražiausių kūnų savininkių dešimtuką

2014.02.26 14:19
TV3 nuotr. / Dileta Meškaitė, Vitalijus Cololo ir Oksana Pikul-Jasaitienė

TV3 eteryje jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. žiūrovų laukia sugrįžimas – laida „Žvaigždžių dešimtukas“. Vedėjų trijulė – Oksana Pikul-Jasaitienė, Dileta Meškaitė ir Vitalijus Cololo pristatys itin pikantišką, skanią ir net šiek tiek erotišką temą: bus nuo dešimtosios iki pirmosios išrikiuotos gražiausių kūnų savininkės iš Lietuvos pramogų verslo.

Dainininkė Natalija Bunkė, choreografė Monika Šalčiūtė, dainininkė Oksana Pikul, šokėja Eglė Straleckaitė, tarptautinių ryšių ekspertė Diana Martinėlė – tai tik keletas gražuolių, pakliuvusių į šį „Žvaigždžių dešimtuką“.

Natalija Bunkė metams bėgant, rodos, tik jaunėja, tampa vis patrauklesnė, o žiniasklaidoje aptarinėjama stebuklingai padidėjusi įžymybės krūtinė audrina gerbėjų vaizduotę. Ar iš tiesų pramogų versle neįmanoma išsilaikyti ar bent jau išpopuliarėti neturint dailių kūno formų?

„Mes,  vyrai, nuo vaikystės įpratę tas krūtis „čiunkuot“, tad ir suaugę neišvengiamai žvilgtelime į moters krūtinę. Vis dėlto, mano įsitikinimu, ne gražios ir  seksualios, o protingos išsilaiko pramogų versle“, – įsitikinęs choreografas Jurijus Smoriginas.

TV3 nuotr./Egle Straleckaitė
TV3 nuotr./Egle Straleckaitė

„Jei aš į darbą priimčiau kvailą gražuolę ir protingą gražuolę, mano žmona atleistų jas abi. Vis dėlto maloniau bendrauti su gražia ir protinga, nieko nėr baisiau už gražią ir kvailą“, – pripažino TV3 projekto „Šuolis“ dalyvis Gediminas Juodeika.

Grandioziniame projekte „Šuolis“ dalyvaujančios Lietuvos gražuolės neslėpė, kad nemažai reikia padirbėti norint turėti dailias formas. ,„Mano geri genai, grožį paveldėjau iš tėčio, todėl plastikos chirurgų nereikia. Tiesa, sportuoju nemažai“, – teigia Greta Lebedeva. Vis dėlto jos mylimasis olimpinis čempionas Aleksandras Kazakevičius prisipažino, kad pirmiausia neatsispyrė Gretos grožiui, o tuomet jau apsidžiaugė, kad tiko ir charakteris.

„Nemanau, kad tik grožis yra tai, kuo aš galiu pasigirti. Labiausiai didžiuojuosi, kad studijuoju viename geriausių Lietuvos universitetų“, – tikino M.Šalčiūtė.

Kuri Lietuvos gražuolė bus tituluota pačia tobuliausia? Visi atsakymai jau šįvakar 20.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

TV3 nuotr./Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė
TV3 nuotr./Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė