Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Į TV3 eterį grįžta kultinis serialas „Daktaras Hausas“

2014.03.14 13:57
TV3 nuotr. / Serialo „Daktaras Hausas“ aštuntasis sezonas

TV3 kovo mėnesį vieną po kitos žeria eterio staigmenas ir naujienas. Žiūrovų laukia naujo vokiečių veiksmo serialo „Pavojus rojuje“ premjera, šiuolaikinis daugiaserijinis pasakojimas „Gražuolė ir pabaisa“, grandiozinių „Chorų karų“ penktasis sezonas, socialinio eksperimento – realybės šou „Nesakyk mamai“ premjera, o jau kitą trečiadienį, kovo 19 dieną, vieno ryškiausių Holivudo aktorių Hugh Laurie gerbėjų laukia naujausias, aštuntasis, kultinio serialo „Daktaras Hausas“ sezonas.

Šis serialas per visą rodymo istoriją buvo nominuotas 9-iems "Auksiniams gaubliams", du iš jų laimėjo, taip pat buvo pristatytas 25-iems "Emmy" apdovanojimams,  iš jų 5-is laimėjo. Vaidmuo seriale „Daktaras Hausas“ aktoriui H.Laurie pelnė pasaulinę šlovę, jo herojaus įžvalgos tapo įkvėpimu daugeliui medicinos studentų, o ciniškosios Hauso frazės cituojamos visame pasaulyje.  

Trečiadienio vakarais 22.05 val. TV3 žiūrovai stebės „Daktaro Hauso“ finalinio, paties svarbiausio sezono intrigas. Siužeto vingiai nustebins net labiau nei buvo galima tikėtis. Už tai, kad įsirėžė automobiliu į herojės Lizos Kadi namą ir sugadino jos turtą, Hausas nuteisiamas... kalėti.

TV3 nuotr./Serialo „Daktaras Hausas“ aštuntasis sezonas
TV3 nuotr./Serialo „Daktaras Hausas“ aštuntasis sezonas

Nuo bausmės jis neišsisuks – kandųjį daktarą TV3 žiūrovai tikrai išvys kalėjime! O čia viskas bus kitaip nei įprasta įnoringajam herojui: niekas neklausys jo nurodymų, nebebus iš paskos sekiojančių asistentų ir visad laukiančių pacientų. Bet Hausas išliks Hausu net ir kalėjime.

Žinoma, kalinio duona nėra labai saldi, ir daktaras trečiadienio vakarais TV3 eteryje sieks laisvės, laviruodamas ir stengdamasis elgtis kuo geriau. Ar jam pavyks? O jei pavyks, ar sugrįžus į laisvę viskas bus kaip anksčiau? Ar jo komandos, Lizos ir Vilsono įsiūtis dėl Hauso elgesio praeis?

Sudėtingi išbandymai ir kova su pačiu savimi – naujausiose „Daktaro Hauso“ serijose trečiadieniais 22.05 val. tik per TV3.

TV3 nuotr./Serialo „Daktaras Hausas“ aštuntasis sezonas
TV3 nuotr./Serialo „Daktaras Hausas“ aštuntasis sezonas