Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Į LNK eterį grįžta „24 valandos“ su Giedriumi Leškevičiumi

2013.10.11 10:50
LNK nuotr. / Giedrius Leškevičius

Į LNK televizijos eterį grįžta stulbinamo populiarumo sulaukusi laida „24 valandos”. Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugins LNK televizijos žiūrovus.

Prie šio socialinio projekto vairo stos didelę patirtį televizijoje turintis žurnalistas Giedrius Leškevičius. „Noras padėti vargstantiems, nuskriaustiems ir teisybės nerandantiems žmonėms visada buvo mano pašaukimas. Būsime greitosios pagalbos grupė visiems gyvenimo atvejams“, – sako G. Leškevičius.

Visą parą – dieną ir naktį – į pagalbą skubės du žiūrovams puikiai žinomi ilgamečiai TV laidų dalyviai, buvęs laidos „TV pagalba” veidas Žilvinas Žitkus ir žurnalistė Donata Baltrušaitytė. „Nors praėjo jau ketveri metai nuotada, kai darbavausi laidoje „TV pagalba”, aš vis dar sulaukiu skambučių iš nevilties apimtų žmonių. Esu pasiryžęs ne tik padėti, bet ir apsaugoti silpnus ir į neviltį puolusius tautiečius”, – tikina Ž. Žitkus
 
Laidos kūrybinei grupei iškelti aukšti reikalavimai – ne tik kalbėti apie problemas, bet ir keisti pačią padėtį, būti įvykių centre ir kovoti už teisingumą.

Jau pirmoje laidoje žiūrovai išvys skaudžią, painią ir ašarą spaudžiančią šeimos dramą. „Į mus pagalbos kreipėsi ponia Marija iš Vilkaviškio rajono. Jos tikras sūnus moterį išmetė tiesiog į gatvę iš jos pačios namų. Sunku suvokti, kad taip negailestingai elgiasi patys artimiausi žmonės”, – dramatišką istoriją prisimena D. Baltrušaitytė.

Asmeninės dramos, kriminalai, neteisybė ir Lietuvos žmonių gyvenimai – nuo spalio 11 dienos,  atsinaujinusioje LNK laidoje „24 valandos“.