Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Humoro šou „Prajuokink mane“ – mamos ir dvynukų triumfas

2014.05.22 16:10
BTV nuotr. / Kadras iš humoro šou „Prajuokink mane“

Ketvirtadienio vakarą per BTV televiziją nepraleiskite vieno juokingiausių humoro šou „Prajuokink mane“. Laidos vedėjas A.Ramanauskas sveikindamasis su komisijos nariais – V.Mičiuliene ir M.Stonkumi – jų klaus, ar šie eis balsuoti į Europos parlamento ir prezidento rinkimus. M.Stonkus išdidžiai kreipsis į laidos žiūrovus ir skatins juos atlikti savo pilietinę pareigą. Na, o laidos dalyviai nebus nusiteikę politiškai ir juokaus apie paprastus ir žemiškus dalykus.

Štai Elena iš Kauno vos tik įžengusi į „Prajuokink mane“ sceną ims entuziastingai deklamuoti odę meilei ir žmonėms. Žaviai pasidabinusi, M.Stonkaus pavadinta tikra Kauno ponia, Elena tars: „Norisi visus apkabinti ir iš meilės išbučiuoti“. M.Stonkus apgailestavo, jog moteris gimė Kaune, mat Elena atrodo lyg tikra paryžietė. „Nors Kaunas tas pats Paryžius tik be Eifelio“, – vėliau pridurs komisijos narys.

Ta proga dalyvė ims juokauti ir pasakoti anekdotus apie Paryžių. Vėliau moteris prapliups raganišku juoku priversdama nusijuokti ir „Prajuokink mane“ komisiją. „Mes esame labai keistame filme“ – savo pojūčiais dalinsis A.Ramanauskas.  

Živilė iš Elektrėnų į pagalbą pasikvies savo vaikus dvynukus Nedą ir Emą. Tai bus malonus netikėtumas komisijos nariams. O pavykus greitai ir paprastai laimėti pirmąją minutę – A.Ramanauskas prognozuos, jog taip lengvai eisis visos penkios minutės: „Aš jau matau tave, Mantai, paduodantį jiems tūkstantį litų“. Nors Živilė po poros minučių dvejos ir norės baigti pasirodymą, jos vaikai maldaute maldaus tęsti šį nuotykį. Užkulisiuose mažieji nuoširdžiai dalinsis prisiminimais apie repeticijas namuose bei įspūdžius „Prajuokink mane“ scenoje.

Laidos pabaigoje jūsų lauks naujos merginų grupės „Magvit“ pasirodymas. Visus šiuos ir kitus juokus bei bandymus juokinti, matysite šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. per BTV televiziją.