Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Greta Lebedeva KK2 laidoje prakalbo apie sužadėtinio Aleksandro Kazakevičiaus pavydą

2014.04.08 15:48
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Greta Lebedeva

Olimpinio bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius, nebijantis priešininkų kumščių ir smūgių, labiausiai bijo, kad jo gražuolę sužadėtinę, dainininkę ir fitneso žvaigždę Gretą Lebedevą gali kas nors nuvilioti, šį antradienio vakarą 19.30 val. praneš LNK laida KK2.

Juk Greta turėjo ne vieną berniuką-saldainiuką – ir ne du. Buvo viešai paskelbta, kad Greta susižiedavo su Haroldu iš grupės „PIKASO“. Todėl dabar olimpinis čempionas apie Gretą suka grėsmingai išskleidęs sparnus. Tegu tik pabando prisiliesti! Jokių bučinių – nei į lūpas, nei į ranką.

„Bučinių neturi būti, jeigu tu myli žmogų, kaip gali bučiuotis su kitu? Tokių dalykų aš netoleruoju, ten bučiniai draugiški ar dar kažkokie“, – nesismulkindamas rėžia Aleksandras.  

„Pamuštravoja šiek tiek, – apie savo sužadėtinio kietumą prisipažįsta Greta. – Bet man reikia tokio vyro, kuris truputį prilaikytų vadžias, nes aš tokia.“

Kadangi olimpinės bronzos savininkui nepatinka Gretos darbas, kuomet ji pusnuogė raitosi ant fitneso scenos, ant viršelių,TV laidose, sužadėtinis nori tokius pasiplikinėjimus uždrausti visiems laikams!

„Aleksandras nenori, kad aš rodyčiau savo kūną kitiems vyrams, maivyčiau prieš teisėjus, prieš kitus vyrus“, – atvirauja fitneso varžybose dalyvaujanti Greta.

„Tegul su bikini maivosi prieš mane, o ne prieš kitus. Man nemalonu pačiam iš šono žiūrėti“, – LNK laidoje KK2 atviravo Aleksandras.

Pavydusis sportininkas net pyksta, kuomet Greta šypsosi kitiems. Todėl sužadėtiniai retkarčiais susikivirčija. Tačiau visi pykčiai baigiasi vienoje vietoje – lovoje. „Švelniais bučiniais“, – nutęsia Aleksandras.

„Lovos reikalai, kaip sakant, yra labai didelis santykių procentas, meilės“, – neprieštarauja Greta.

Aleksandras meilę saugo kaip savo akį. Tikrina Gretos skaipą, feisbuką, paštą ir SMS. Neseniai neišleido į kelionę su Indre Burlinskaite.