Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

Laidoje „Yra kaip yra” žinomi žmonės prisipažino, kiek investuoja į savo išvaizdą

2014.02.03 13:23
TV3 nuotr. / Asta Stašaitytė-Masalskienė

Pirmadienį 20.30 val. BTV pokalbių laidoje „Yra kaip yra” – diskusija grožio tema. „Kiek reikia investuoti į savo išvaizdą?“ – į tokį klausimą bandys atsakyti studijos svečiai.

„Jei norite atrodyti gražiai, jums daugiausiai reikia dvidešimt tūkstančių litų”, – skaičius žers garsiausias Kauno plastikos chirurgas Gintaras Papečkys.

Kita laidos dalyvė, fitneso čempionė ir grožio specialistė prisipažins kas mėnesį savo išvaizdai skirianti aštuonis šimtus litų.

„O aš niekada nesu buvusi pas kosmetologę. Ir mano plaukai yra natūralios spalvos”, – prisipažins „Yra kaip yra” ekspertė Gintarė Gurevičiūtė.

„Mes nuolat Seime su kolegomis politikais diskutuojame apie vyrų išvaizdą. Prisipažinsiu, aš darausi manikiūrą, taip pat šalinu nepageidaujamus kūno plaukelius. O kai kurie mano kolegos vaikšto dvokiantys prakaitu ir man už juos gėda”, – pasakos Seimo narys ir Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.

Kiek į savo išvaizdą investuoja Mantas Petruškevičius, Raisa Šarkienė ir laidos „Yra kaip yra” vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė? Visi atsakymai – pirmadienio vakarą 20.30 val. tik per BTV.