Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Giedrius Savickas „Dviračio šou“ įkūnijo žinomą dizainerį Liutaurą Salasevičių

2014.04.17 14:34
Giedrius Savickas

Baisios mados naujienos: visi, kurie galvojot, kad Lietuvos dizainerių pasaulyje dabar ant bangos yra Juozukas Statkevičius, Aleksandras Pogrebnojus ar Mantas Petruškevičius, „Dviračio šou“ šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. pasakys tiesiai šviesiai – jūs klystat. Juos visus į šalį pastūmė genialusis Liutauras Salasevičius. Dabar madingą dizainerį laidoje suvaidins aktorius Giedrius Savickas.

Baisu, kad senieji Lietuvos dizaineriai nebereikalingi. Dizaino auksakaliams neliko jokios pagarbos. Juozukas užsiaugino barzdą dėl streso, tada ją nusipešė ir vėl užsiaugino. Pogrebnojus iš tų nervų primušė žmoną, tada iš tų nervų susitaikė, tada iš tų nervų nebemušė. Dabar Lietuvoje jeigu nuotakos suknelę sukūrė ne Salasevičius, tai nei tu gausi madingo klebono ceremonijai, nei gero restorano puotai, nei puslapio žurnale „Žmonės”. Ir apskritai - vestuvės nesiskaito.

O dabar Salasevičiaus kolekcijas graibsto žinomos ir turtingos moterys. Pavyzdžiui, Bunkė išsiskyrė su Bunkum, nes per vestuves buvo apsirengusi ne jo suknelę. Santuoka buvo pasmerkta. O dabar yra pasmerkta Zvonkaus ir Katažynos santuoka. Nes Zvonkė į vestuves eis su Salasevičiaus kurta suknele.

Sėkmės receptas paprastas: kai vyras pamato moterį su jo kurta suknele, jam pasidaro baisu. Ir tada jis mintyse tą moterį nurengia – ir viskas. Vyras jos.

Dabar Salasevičius kuria kolekcijų ciklą apie madam: pirma - „Madam pareis vėliau”, antra „Madam stipriai vėluos” ir finalinė kolekcija – „Madam negrįš visą savaitgalį”.