Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Giedriui Drukteiniui laidoje „Yra kaip yra“ teko patirti depiliacijos procedūrą

2014.04.28 15:51
BTV nuotr. / Giedrius Drukteinis

„Ką moterys iškenčia dėl grožio?“ – tokia tema gvildenama „Yra kaip yra“ laidoje šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per BTV.

Studijoje – ne tik diskusija apie vienas skausmingiausių procedūrų, kurias ne tik moterys, bet ir vyrai ryžtasi atlikti norėdami tapti patrauklesniais... „Yra kaip yra“ laidoje žiūrovai turės galimybę savo akimis išvysti, kaip daromas permanentinis (ilgalaikis) makiažas, kaip atliekamos botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijos veido srityje.

Ilgalaikis makiažas, įvairios injekcijos, kurios, kaip skelbia reklama, padės atjaunėti ne vieneriais metais, sparčiai populiarėja. Tačiau ar šias procedūras atliekančios klientės žino apie galimą pašalinį botulino toksino poveikį? Ar galimos neigiamos šios procedūros pasekmės?

Laidoje dalyvavusi masažistė iš Klaipėdos prisipažino, jog ją iš tiesų neramina laiko žymės veide. Moteris neatmeta galimybės pasidaryti ir plastinę operaciją. „Bet jums neverta skubėti – manydami, kad laidos viešniai ne daugiau nei 40 metų, patarinėjo studijos svečiai. Tačiau Eglė nustebino, išdrįsusi prisipažinti, kad ji kur kas vyresnė. „Man penkiasdešimt ketveri“, – pareiškė viešnia, prieš kameras išdrįsusi ryžtis hialiurono rūgšties ir botulino toksino procedūroms...

Studijoje patirti tai, ką iškenčia moterys grožio salonuose ryžosi renginių vedėjas Gytis Balčiūnas, kuris prisipažino, jog moteris lygina su automobiliais: „Gerai, jei esi „Mersas“, bet jei „Zaparožietis“, tai geriau tiuningą pasidaryti“, – sakė Gytis.

Gytis studijoje ryžosi patirti depiliacijos malonumą, o kad būtų drąsiau, į kompaniją pasikvietė ir aštrialiežuvį laidos ekspertą Giedrių Drukteinį. Vyrams buvo depiliuojamos kojos.