Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Projekto „Šuolis“ dalyvis Gediminas Juodeika bandys nustebinti žiūrovus

2014.01.28 11:21
TV3 nuotr. / Gediminas Juodeika

„Žaviuosi juo, kaip laidų vedėju, dar nuo „Tai bent šeimynėlė“ laidų. Tuo metu mano vaikai dar buvo maži ir mes visuomet žiūrėdavome jas. Džiugino jo humoro jausmas, tiesioginis bendravimas tiek su tėvais, tiek su vaikais. Taigi sužinojusi, kad projekte dalyvaus Gediminas, nedvejodama jį pasirinkau“, – pasakoja jau 35 metus trenere dirbanti daugkartinė Lietuvos čempionė, Pasaulio ir Europos veteranų čempionatų ir Žaidynių čempionė bei prizininkė Asta Girdauskienė, Kaune TV3 premjerai „Šuolis“ ruošianti Gediminą Juodeiką.

„Labai džiaugiuosi, nes Gediminas yra stropus mokinys, norintis išmokti kuo daugiau, net viršydamas galimybes. Jam ypač patinka šokinėti ant batuto, o ne taip labai – mokytis šuolių į vandenį, ypač iš didesnio negu 1 metras aukščio“, – sako šypsodamasi trenerė.

„G.Juodeika jau moka kelis sportinius šuolius nuo 1 metro ir 3 metrų aukščio tramplinų. Taip pat – ir apsivertimą (salto), šoka nuo 7,5 metro aukščio bokšto „kareivėliu“. Žino, koks jausmas apima nukritus į vandenį nugara ar pilvu, kaip greitai galima gauti traumą nesilaikant trenerio nurodymų. Norai dideli ir viskas pasiekiama, reikia tik atsakingai treniruotis. TV3 premjeros „Šuolis“ žiūrovus Gediminas nustebins dailiomis kojomis, įtemptais, kaip balerinos, pirštais ir sudėtingais šuoliais“, – žada A.Girdauskienė.

TV3 nuotr./Gediminas Juodeika ir Asta Girdauskienė
TV3 nuotr./Gediminas Juodeika ir Asta Girdauskienė

Pasak trenerės, po didžiosios TV3 premjeros „Šuolis“ atsiras daug norinčių išmokti šokinėti į vandenį – tiek vaikų, tiek suaugusiųjų: „Gebėjimas taisyklingai ir saugiai įšokti į vandenį išgelbėtų ne vieną gyvybę, apsaugotų nuo invalidumo. Taisyklingo šuolio įgūdis padėtų gelbėtis iš skęstančio laivo, iš degančio namo, gelbėjant skęstantį. Daug traumų šokinėjant, ypač vyrams, įvyksta dėl saugumo įgūdžių neturėjimo.“

Nuo vasario 9 dienos sekmadienio vakarais 19.30 val. tiesioginiame TV3 eteryje su žiūrovais sveikinsis naujas vedėjų duetas: televizijos ir radijo veidas Mindaugas Stasiulis ir aktorė Monika Vaičiulytė. Didžioji TV3 premjera „Šuolis“ subūrė didžiulę žinomų žmonių ir plaukimo profesionalų komandą. Dėl laimėtojo vardo kausis laidų vedėjas, verslininkas Gediminas Juodeika, dainininkė Liveta Kazlauskienė, šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo, baletmeisteris Jurijus Smoriginas, šokėja Monika Šalčiūtė ir TV3 žaidimo „Laikykis!“ vedėja Indrė  Burlinskaitė.

TV3 nuotr./Gediminas Juodeika ir Asta Girdauskienė
TV3 nuotr./Gediminas Juodeika ir Asta Girdauskienė