Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Garsus atlikėjas Donatas Montvydas du metus nelegaliai dirbo statybose

2014.03.13 12:39
G.Žilinsko nuotr. / Donatas Montvydas

„Esu pakeitęs penkis darbus. Dirbau didžiausiame prekybos centre, paskui du metus esu nelegaliai dirbęs statybose. Tėvai pinigų duodavo tik maistui, o man reikėjo jų pramogoms“, – jaunystę prisimins dabar jau visoje Lietuvoje garsus atlikėjas Donatas Montvydas. Išskirtinis pokalbis apie tai, nuo ko D.Montvydas pradėjo savo karjerą ir kaip jam pavyksta išlaikyti idealią figūrą – jau šį pirmadienį, kovo 17 dieną, 18.50 val., laidoje „Viskas bus gerai“ ir tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Visiems sakydavau, kad buvau „Dainų dainelės“ laureatas, o neseniai mama man sako „kodėl tu visiems sakai, kad buvai laureatas? Tu tik patekai į finalą“. Kodėl aš nusprendžiau, kad buvau laureatas, nežinau... Apsimelavau“, – šypsosis Donatas ir tikins, jog būtent pasirodymas „Dainų dainelės“ scenoje ir buvo jo tramplinas į tolimesnę muzikinę karjerą. Čia pat, laidos „Viskas bus gerai“ studijoje jis atliks tą pačią zuikučio dainą ir net su uodegytės pavizginimu.

Laidos vedėja Renata Mikailionytė iš karto puls klausti, kiek pastangų Donatas įdeda, kad taip gerai atrodytų: „aš 3-4 kartus per savaitę lankau kovos menų užsiėmimus, gimnastikos salę, taip pat turiu individualius užsiėmimus – tai kvėpavimo, lankstumo pratimai. Prisimenu savo tėtį – jis nuolat bėgiodavo Vingio parke. Tai, matyt, judėjimo ir mankštos svarba man buvo diegta nuo vaikystės“.

D.Montvydas prisipažins – dar prieš metus jis nesuprato, kam reikalingi socialiniai tinklai, o dabar ten jis viešina visą savo gyvenimą.
 
„Suvokiu, kad esu pavyzdys, kad mano gyvenimo būdas, mano idėjos gali daryti įtaką jauniems žmonėms, todėl noriu jiems parodyti, kad jauni žmonės irgi gali kurti šeimas, auginti vaikus, sveikai gyventi“, – tikins žinomas atlikėjas.

Kodėl D.Montvydas Japoniją vadina savo svajonių šalimi? Kokią frazę jis kiekvieną rytą girdi iš savo žmonos lūpų? Ir kaip jis jaučiasi būdamas tėčiu? Įdomiausi atsakymai – jau šį pirmadienį, 18.50 val., laidoje „Viskas bus gerai“per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Pokalbių laida „Viskas bus gerai“ – pirmadieniais ir antradieniais 18.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.