Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Garsi rašytoja Audronė Urbonaitė: „Man rašymas – kas kitiems orgazmas“

2014.03.27 15:02
Jono Staselio nuotr. / Audronė Urbonaitė

„Būčiau tapusi rašytoja anksčiau, bet padariau kvailystę ir ištekėjau“, – pusiau juokais sako žinoma rašytoja ir žurnalistė Audronė Urbonaitė. „Kitoks pokalbis“ su A.Urbonaite – šį penktadienį 19.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Savo trečiąją knygą „Žydiškų daiktų kambarys“ pristatanti rašytoja neslepia, knygose įpinta ir  skaudžių bei sunkių jos pačios išgyvenimų: vaikystė be tėvo, kova su onkologine liga, kūdikio netektis ir šeimos pasmerkimas.

Laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei garsi rašytoja atvers slapčiausias sielos kerteles: „Visi bijo mano knygų – tėvai, vaikai, draugai. Jie mano, kad viską sudėsiu į knygas. Pirmojoje knygoje pramanyta istorija apie kraujomaišą su tėvu, iš tiesų atsirevanšavau jam už dėmesio trūkumą.“

Paklausta, ar rašymas yra didžioji jos aistra, žinoma moteris rėžia tiesiai: „Man pačiai rašymas – kas kitiems orgazmas!“

Ironijos gyvenimui ir neįprastos drąsos būti savimi kupiną laidą „Kitoks pokalbis” su A.Urbonaite žiūrėkite jau šį penktadienį, kovo 28 d., 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.