Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Astrologė Palmira Kelertienė: „Balandį Vladimiras Putinas imsis agresyvių veiksmų“

2014.03.13 13:25
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Palmira Kelertienė

„Balandį Vladimiras Putinas imsis agresyvių veiksmų!“, – tiesiai šviesiai rėžia garsiausia Lietuvos astrologė Palmira Kelertienė. Kas artimiausiu metu laukia Ukrainos ir Lietuvos? Bauginančios P.Kelertienės pranašystės – jau šį penktadienį 20.50 val. „Lietuvos ryto“ laidoje „Pasaulis X“.

„Blogai yra tai, kad Janukovyčiaus ir Putino horoskopai be galo rezonuoja. Tarp jų yra labai stiprus ryšys“, – laidoje „Pasaulis X“ atskleis Palmira.

Pasak žinomos astrologės, balandis bus itin pavojingas mėnuo, nes tiek V.Janukovičių, tiek V.Putiną veiks užtemimas: „Tai paskatins  abiejų valstybių vadovų agresiją ir jie gali griebtis labai aršių veiksmų! Tai –  blogio demonas Ukrainai!“

Taip pat laidoje – politologas Kęstutis Girnius narplios pirmąsias Ukrainos sąmokslo teorijų užuomazgas, o istorikas Kastytis Antanaitis neslėps – istorijos cikliškumas turi tendenciją atkartoti panašius istorinius įvykius.

„Istorija kartojasi, todėl Trečiojo pasaulinio karo tikimybė tampa visai reali“, – tikins K.Antanaitis.

Kaip, pasak garsios astrologės, galima nuslopinti V.Putino agresiją? Ką ji patars Ukrainos ir Lietuvos žmonėms? Ir ar iš tiesų gresia Trečiasis pasaulinis karas? Garsiausios Lietuvos astrologės P.Kelertienės prognozės laidoje „Pasaulis X“ – jau šį penktadienį 20.50 val. ir tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.   

Laida „Pasaulis X“ – penktadieniais 20.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.