Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

Galybėje serialų ir filmų sužibėjusi gražuolė debiutuoja TV6 kanale

2013.10.18 12:27
TV6 nuotr. / Serialo „Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto“ aktoriai

Jau šį penktadienį, spalio 18-ąją, kanalas TV6 visus gerų serialų gerbėjus kviečia į premjerą „Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto“, kur gražuolė amerikietė atliks pagrindinį vaidmenį.

TV6 nuotr./Serialo „Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto“ aktorė Krysten Ritter
TV6 nuotr./Serialo „Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto“ aktorė Krysten Ritter

Išraiškingo grožio aktorę Krysten Ritter bent akies krašteliu yra matęs kiekvienas amerikietiškų serialų gerbėjas. Aktorė sužibėjo tokiose sėkmingose daugiaserijinėse istorijose kaip „Liežuvautoja“ (Gossip Girl), „Bręstantis blogis“ (Breaking Bad), taip pat kino filmuose „Pamergė pagal užsakymą“ (27 Dresses), „Pametę galvas Las Vegase“ (What Happens in Vegas), „Parduotuvių maniakės išpažintis“ (Confessions of a Shopaholic) ir kt. Nuostabi K. Ritter figūra ir akinanti šypsena taip pat neliko nepastebėta reklamos kūrėjų, jie mielai kviečia merginą į įvairius projektus.

Penktadieniais−sekmadieniais 23.00 val. TV6 eteryje komedija „Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto“ (angl. Don’t Trust The B…  in Apartment 23) užtikrins: labai atsargiai rinkitės kambario draugus, nes gali būti, kad pakliūsite pas tokią kaip Kloja (K. Ritter) – darančią ir imančią ką nori, amžinai besilinksminančią plevėsą!

TV6 nuotr./Serialo „Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto“ aktorė Dreama Walker
TV6 nuotr./Serialo „Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto“ aktorė Dreama Walker

Tiesa, Džiunė, kurią įkūnija baltaplaukė gražuolė Dreama Walker, neturi iš ko rinktis – per dieną praradusi svajonių darbą ir su juo žadėtą butą, dėl kurio važiavo per visą šalį, atvykėlė apsigyvena su Kloja jos bute, pažymėtame 23-iuoju numeriu. Merginos iš pradžių visiškai nesutaria ir kaip išmanydamos gadina viena kitai gyvenimą. Vis dėlto jos abi sušvelnės ir Džiunė net ištars „Kloja, tu išgelbėjai man gyvybę.“

Beje, merginų bute dažnai „trinasi“ kultiniame seriale „Dosono įlanka“ (angl. Dawson‘s Creek) herojų Dosoną įkūnijęs aktorius Jamesas Van Der Beekas, kuris šioje komedijoje vaidina... pats save!

„Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto“ – penktadieniais−sekmadieniais 23.00 val. per TV6!

Žymės: