Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Gabrielė Martirosianaitė: „Tai buvo baisiausios 43 sekundės mano gyvenime“

2014.02.12 16:02
TV6 nuotr. / Gabrielė Martirosianaitė ir Vlada Musvydaitė

TV6 laidos „Atrask žiemos sportą“ vedėja Vlada Musvydaitė ir tituluota gražuolė bei radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė gali pasigirti, kad yra bene pirmosios lietuvės, išbandžius bobslėjų. Lietuvoje nėra šios sporto šakos atstovų, todėl išbandyti olimpinę sporto šaką merginos vyko pas kaimynus latvius.

„Gerai, kad nežinojau, kas mūsų laukia, nes niekada nebūčiau sėdusi į bobslėjaus rogutes. Kai leidomės buvo toks greitis, kad visą laiką jaučiausi taip, tarsi stipriausias pasaulio žmogus būtų mane skandinęs, o aš iš visų jėgų bandžiusi iškilti į paviršių“, – įspūdžiais dalinosi žurnalistė.

Kartu su V.Musvydaite ir dar dviem Latvijos sportininkais bobslėjaus trasą įveikusi G.Martirosianaitė pasakojo, kad tai buvo pačios baisiausios 43 sekundės jos gyvenime. „Profesionalūs bobslėjaus sportininkai turi būti itin geros fizinės būklės, nes kūnas, skriedamas 120 kilometrų per valandą greičiu patiria labai dideles apkrovas. Mes su Vlada, matyt, nesame tokios tvirtos, kaip Latvijos profesionalai, todėl neišvengėme mėlynių ir sutrenkimų. Bobslėjaus federacijos prezidentas negalėjo patikėti, kad mes tokios drąsios ir sakė, kad didžiuojasi mumis“, – šypsojosi G.Martirosianaitė.

TV6 nuotr./Gabrielė Martirosianaitė ir Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr./Gabrielė Martirosianaitė ir Vlada Musvydaitė

Nusileidimo greitį leidžiantis bobslėjaus trasa galima reguliuoti su specialiais rogutėse įmontuotais stabdžiais. Merginos vylėsi, kad patyręs profesionalas bus atsargus, tačiau viskas vyko priešingai. Vietoje to, kad mažintų važiavimo greitį, latvis pasimėgaudamas išmaniuoju telefonu filmavo nusileidimą.

„Įraše galima girdėti mirtiną tylą, neišleidome su Gabriele nei cyptelėjimo, nes paprasčiausiai nebuvo galimybės praverti burnos. Aš rusiškai paklausiau, kaip geriau laikyti galvą, todėl ją palenkiau į priekį. Gabrielė rusiškai nesupranta, todėl jos galva visą laiką daužėsi į rogučių šonus“, – pasakojo V.Musvydaitė.

G.Martirosianaitė juokiasi, kad apie šią sporto šaką ji žinojo tik iš filmo apie Jamaikos bobslėjininkus, tačiau dabar visiškai kitaip žiūrės olimpines bobslėjaus transliacijas. „Kai kolegos iš radijo sužinojo, kad išbandžiau bobslėjų, paklausė ar aš esu tokia drąsi, ar tiesiog nežinojau, kas manęs laukia. Matyt, ir taip, ir taip! Drąsos man netrūksta, bet kad bus taip baisu – nesitikėjau“, – grįžusi iš Latvijos sakė Gabrielė.

TV6 nuotr./Gabrielė Martirosianaitė ir Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr./Gabrielė Martirosianaitė ir Vlada Musvydaitė

Kokie buvo pirmieji merginų žodžiai vos išlipus iš rogučių pamatysite jau šiandien šviečiamojo pobūdžio laidoje „Atrask žiemos sportą“ per TV6. O visas olimpines bobslėjaus varžybas Sočyje stebėkite drauge su oficialiu transliuotoju „Viasat“ per šešis papildomus specialiai olimpinėms žaidynėms sukurtus raiškiosios televizijos (HD) kanalus.

TV6 kanalas vienintelis iš nemokamų televizijų kviečia stebėti visas Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo rungtis ir jau šį sekmadienį 17.00 val. sirgti už atstovausiančią mūsų šaliai Deivido Stagniūno su Isabella Tobias porą. Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 pateiks šios sporto šakos desertą – 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo nugalėtojų parodomąją programą.