Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Prie filmo „Inspektorius Mažylis“ dainos įrašymo prisidėjo ir keturkojis Brasas

2014.01.13 16:07
TV3 nuotr. / Marius Jampolskis, Irūna Puzaraitė ir Stano

Jau rytoj, antradienį, 20.00 val., TV3 pristatys detektyvinį nuotykių filmą "Inspektorius Mažylis", pasakojantį apie provincijos policininko Andriaus Mažylio ir jo mylimo pagalbininko – vokiečių aviganio Mažylio nuotykius provincijos miestelyje. Premjera subūrė ryškiausias šalies kino, teatro ir televizijos žvaigždes, o specialiai filmui buvo įrašyta teminė daina, kurią atlieka pagrindinį vaidmenį gavęs aktorius Marius Jampolskis, dainininkė Irūna Puzaraitė ir net keturkojis herojus – Mažylį vaidinantis vokiečių aviganis Brasas.

Dainą TV3 filmui „Inspektorius Mažylis“ sukūrė populiariausių lietuviškų hitų autorius kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano. Vos prieš kelias dienas daina buvo įrašyta Stano studijoje. Įrašinėti buvo neįprastai linksma, nes teminės dainos atlikėjams – M.Jampolskiui ir I.Puzaraitei – „padėjo“ keturkojis filmo herojus.

„Daina – apie draugystę, juk ir filmas bus apie tai: Marius jame vaidina policijos inspektorių, kovojantį su nusikaltėliais kartu su ištikimiausiu draugu – vokiečių aviganiu Mažyliu. Tai ir daina yra labai teigiama, nuoširdi ir neįpareigojanti. Ją atlieka, mano manymu, šiuo metu geriausias duetas Lietuvoje – Marius su Irūna. Studijoje mus aplankė ir Brasas, labai mielas šuo, mes su juo susidraugavom. Dainą sukūriau labai lengvai, ji man pačiam labai patinka", – prisipažįsta Stano.

Dainininkė I.Puzaraitė atskleidžia, kad bijo šunų, tačiau įrašų studijoje išvydus Brasą, filme atliekantį Mažylio vaidmenį, tiesiog neatsispyrė keturkojo žavesiui ir su juo susidraugavo. "Įrašų studijoje buvo labai smagu. Su Marium esam puikūs kolegos, visas kolektyvas yra pažįstamas. Tiesa, labai nustebau ir kartu apsidžiaugiau gavusi pasiūlymą įrašyti dainą filmui. Šįkart nevaidinu, nors tikiuosi, kad galbūt pasiseks dar kur nors suvaidinti. Manau, kad „Inspektoriui Mažyliui" sukurta daina taps labai populiari. Mes su Marium ją neabejotinai dainuosim ir savo koncertuose, nes kūrinys man labai patinka", – žada Irūna.

TV3 žiūrovai dainą išgirs ir filmo „Inspektorius Mažylis" premjerą pamatys jau rytoj 20.00 val. Čia susitiks visas būrys garsiausių Lietuvos žvaigždžių: M.Jampolskis, Adolfas Večerskis, Saulius Siparis, Larisa Kalpokaitė, Sandra Daukšaitė, Rimantė Valiukaitė, Marius Mačiulis, Tadas Gryn, Toma Vaškevičiūtė, Dalius Mertinas,  aktorinės patirties jau turinti „X Faktoriaus" teisėja Rūta Ščiogolevaitė.

Pirmą kartą istorijoje žiūrovai bus kviečiami tapti filmo teisėjais, kurie nuspręs tolesnį premjeros likimą. Jei susidomėjimas detektyvine nuotykių istorija „Inspektorius Mažylis" bus didelis, o atsiliepimai apie jį – palankūs, filmas taps serialu. Taigi žiūrovai galės išvysti naujus „Inspektoriaus Mažylio" nuotykius, herojų meilės peripetijas ir linksmus nesusipratimus.