Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos žiūrovai už labiausiai patikusį kūrinį galės balsuoti internetu

2014.01.10 17:08
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / LRT

Džiugi žinia visiems per LRT stebintiems „Eurovizijos“ nacionalinę atranką – jau nuo šio šeštadienio laidos pradžios žiūrovai galės rinkti Lietuvai 2014-ųjų „Eurovizijoje“ atstovausiančią dainą. Savo balsą už labiausiai patikusį kūrinį nuo sausio 11-osios vakaro bus galima atiduoti portale „LRT.lt“. Balsavimas pradės veikti prasidėjus laidai, sausio 11 d. 21 valandą.

Nacionalinę atranką rengianti LRT ir prodiuserinės kompanijos „Videometra“ bei „TymDrym“, į pagalbą pasitelkę muzikos profesionalus, atrinko 16 kūrinių. Pasak organizatorių, atrinktos dainos labiausiai atitinka didžiosios „Eurovizijos“ konkurso standartus. Kūrinių autoriai – ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių – Airijos, Ispanijos, Švedijos – kompozitoriai.

Šį šeštadienį pasibaigus antrajam nacionaliniam „Eurovizijos“ atrankų etapui, kovoti dėl geriausiojo titulo liks tik 8 atlikėjai. Kitus du šeštadienius, sausio 18 ir 25 dienomis, jie atliks visas nacionalinei atrankai skirtas dainas. Už jas jau nuo šio šeštadienio laidos pradžios galima balsuoti internetu.

Šiais metais, pasikeitus taisyklėms, LRT televizijos eteryje laidą stebintys žiūrovai savo balsą trumposiomis žinutėmis atiduoda ne už dainą, bet už atlikėją. Tad iškritus dainininkui nebūtinai kris ir jo atliekama daina. Dainos pasiklausyti ir už ją balsuoti bus galima tik portale LRT.lt.

Žymės: