Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Eurovizijos“ nacionalinę atranką laimėjusi Vilija Matačiūnaitė užsienyje dirbo padavėja ir dainavo rusų milijonieriams

2014.03.03 18:37
LNK nuotr. / Vilija Matačiūnaitė

„Nelegaliuose suaugusių vakarėliuose dirbau barmene, vėliau padavėja kavinėje. Beveik metus dirbau privačiame klube, skirtame rusų turtuoliams. Mane priėmė žinodami, kad Lietuvoje esu žinoma ir moku rusų kalbą.

Savininkams patiko girtis, kad pas juos dirba Lietuvos super žvaigždė“, – šį pirmadienio vakarą 20.25 val. laidoje „Nuo... Iki“ pasakos savaitgalį „Eurovizijos“ atranką laimėjusi dainininkė, 27-erių Vilija Matačiūnaitė.

Mergina pirmą kartą atskleis, kur buvo ir ką veikė prieš kelerius metus, kai po šlovės televizijos projektuose tiesiog dingo iš žiniasklaidos akiračio. „Lietuvoje per mažai tų, kuriems patiktų tokia muzika, kurią mielai dainuoju, todėl uždirbti būtų sunku. O dainuoti tai, kas garantuotai neša pinigus, man nepatinka“, – prisipažins Vilija, net ir dabar, kai atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse, neatsisakanti idėjos ateitį kurti užsienyje. Pasak dainininkės, ji nėra ta, kuri populiarumo siektų masėms patinkančiomis dainomis, išvaizda ar skandalais, todėl ilgainiui iš muzikos užsidirbti nebūtų taip lengva.

Tuo metu populiarus aktorius Eimutis Kvoščiauskas pasakos, kad kol sulaukė režisierių dėmesio ir pasiūlymų vaidinti tiek, kad pragyventų, vykdavo uždarbiauti į Londoną. „Įsivaizdavau, kad nuo medžių banknotus skinsiu“, – šiandien mintis prieš pirmą kelionę su šypsena prisimena aktorius. „Jei ne uždarbiavimas Anglijoje ir atsiradę vaidmenys, būčiau pražuvęs“, – sakys Eimutis.

Scenos vilku vadinamas dainininkas Žilvinas Žvagulis prisipažins, kad per muzikinę karjerą kelis mėnesius buvo likęs be darbo. Tuomet Žilviną išlaikė žmona.

ŽAS narys, 39-erių Linas Zareckas-Choras teigia, kad jei nebūtų baigęs mokslų ir pradėjęs nuosavo verslo, vargu ar galėtų gyventi neskaičiuodamas pinigų. „Mano poreikiai didesni, turiu daugiau tikslų, tad pajamų, gaunamų iš muzikos, nepakaktų“, – aiškina Linas.

Ar menininkui Lietuvoje įmanoma pragyventi? Jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20.25 val. tik per LNK.