Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

„Eurovizija“ taikosi į žiūrimiausios šeštadienio laidos titulą

2014.01.03 19:56
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Arūnas Valinskas ir Simona Nainė

Per LRT televiziją transliuojama 2014-ųjų „Eurovizijos“ nacionalinė atranka kiekvieną savaitę pritraukia vis daugiau žiūrovų. Šiais metais atrankoje dalyvauja vien populiarūs šalies atlikėjai, o pusei dalyvių neišlaikius pirmojo turo išbandymų, įtampa tik auga.

Jau kelias savaites šeštadienio laidos žiūrimumas nuolatos ir tendencingai kyla. Bendros auditorijos reitingai parodė, kad praėjusį šeštadienį „Euroviziją” per LRT televiziją žiūrėjo 5,2 proc. visų vyresnių nei 4 metai Lietuvos gyventojų, t.y. maždaug 150 tūkst. žmonių.

Šiam projektui jėgas suvienijusios prodiuserinės kompanijos „Videometra“ ir „TymDrym“ džiaugiasi, kad nuo pirmosios laidos reitingas pakilo 1,1 procento. Nacionalinė „Eurovizija“ pretenduoja tapti žiūrimiausia ne tik LRT, bet ir visų televizijų šeštadienio vakaro laida.

Šiais metais „Eurovizijos“ atrankose varžosi žinomi dainininkai. Iš 20 dalyvių, beveik prieš mėnesį pradėjusių kovą dėl kelialapio į Daniją, šiuo metu liko 10 geriausių – 2014-ųjų atrankos „Auksinis dešimtukas“. Jį išrinko kompetentinga Lietuvos ir užsienio komisija bei savo favoritus palaikę žiūrovai.

Šį šeštadienį nacionalinėje atrankoje susirungs Vilija Matačiūnaitė, Vaidas Baumila, Aistė Pilvelytė, „VIG Roses“, Justinas Lapatinskas, Mia, Martynas Kavaliauskas, Monika Linkytė, Ieva Zasimauskaitė ir Kristina Radžiukynaitė. Vienam dalyviui šis šeštadienis bus lemtingas – jis bus priverstas palikti konkursą.

Pirmoji Naujųjų metų „Eurovizijos“ laida, kurioje skambės populiariausi visų laikų Lietuvos hitai – jau sausio 4 d. 21.00 val. per LRT televiziją. Vedėjai Arūnas Valinskas ir Simona Nainė.