Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Ekstrasensai tirs paslaptingą vaikino mirtį

2014.04.10 13:28
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Leopoldas Malinauskas

Prieš metus Klaipėdos miestą sukrėtė tragiškas įvykis – brėkštant rytui į betoninę estakados sieną prie turgavietės įsirėžusiame automobilyje buvo rastas Mantas Kasiliauskis su durtine žaizda. Kliuvo tiesiai į širdį. Mįslingos ir keistos mirties aplinkybės tuomet sukėlė diskusijas ne tik visuomenėje, bet ir tarp pareigūnų. Ši istorija bus priminta jau šį, ketvirtadienio vakarą, 20.00 val., TV3 televizijos eteryje.


 „Iš pradžių nužudymas buvo realiausia ir labiausiai tikėtina versija“, − sakė tyrimui vadovavęs prokuroras Arūnas Saunorius. Kai kurie ekspertai tikino, kad taip nusižudyti apskritai neįmanoma. Tačiau po pusmetį trukusių tyrimų buvo pripažinta, kad vaikinas iš gyvenimo pasitraukė pats.
 
Klaipėdoje gyvenusio ir gerai besimokiusio vaikino tėvus tokia žinia pritrenkė. „Aš neįsivaizduoju, kaip galima įsidūrus sau peiliu į krūtinę vairuoti automobilį. Niekaip nesuprantu!“ − piktinosi Klaipėdos rajone Šakėnų kaime gyvenantis Manto tėtis Stanislovas Kasiliauskis.
 
Skausmo priblokšti jaunuolio tėvai ir artimieji toliau tiki, kad jų Mantas negalėjo prieš save pakelti rankos. Į jų prašymą padėti atsiliepė ir TV3 televizijos laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ šią bylą dar kartą atversti sutiko aiškiaregė Gerda Red ir chiromantas Leopoldas Malinauskas.
 
Kokią šokiruojančią tiesą tėvams atskleidė ekstrasensai? Ką vaikinas visą naktį tada veikė tuščioje automobilių stovėjimo aikštelėje? Kas į jo širdį įsmeigė peilį? Paslaptingos mirties aplinkybės laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ − jau šį, ketvirtadienio vakarą, 20.00 val. per TV3.