Sekmadienis

2017 Birželio 25

TV Naujienos

Ekspertas Artūras Dabkevičius: „Abortas pakeičia moters aurą“

2014.05.02 14:43
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Artūras Dabkevičius

„Jeigu vyras ir moteris vienas kitą myli, tai jų biolaukai yra susijungę ir kuria naują, trečią, unikalų darinį. Tyrinėdami tokių porų auras tai užfiksavo amerikiečiai savo tyrimuose ir tai galima tikrai pamatyti“, – sako aurų specialistas Artūras Dabkevičius. Laidoje „Pasaulis X“ apie aurų paslaptis ir tekančio vandens galias – jau šį penktadienį 20.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Abortas pakeičia moters aurą“, –  tvirtina A.Dabkevičius, kuris pagal žmonių biolaukus tikina galintis nustatyti net jų laukiančias ligas.

Pasak aurų eksperto, nematomas ryšys tarp vaiko ir motinos užgimsta dar įsčiose – ypatingai jausdama savo fizinio kūno pokyčius nėštumo metu, moteris kaip niekas kitas jaučia ir ypač gilias jausmines naujos savo būsenos vibracijas.

„Pas mane buvo atėjusi viena moteris, kuri buvo neseniai pagimdžiusi. Buvo labai įdomu stebėti jos aurą, kurios dalys buvo ne prie jos, o atplyšusios ir kabojo erdvėje. Aš klausiu apie situaciją, kas yra jos gyvenime įvykę. Ji pasakė, kad neseniai yra pagimdžiusi ir kūdikiui tik du mėnesiai. Tuo metu, kai mes tyrėme jos biolauką, ji fiziškai buvo čia, bet emociškai, energetiškai buvo su savo kūdikiu, todėl jos aura buvo nepilnos formos“, – atskleidžia technikos mokslų daktaras A.Dabkevičius.

Kokį paslaptingą ryšį tarp motinos ir vaiko įsčiose atskleidė aštuonių vaikų mama? Ir kokių ypatingų galių turi tekantis vanduo? „Pasaulis X“ – šį penktadienį 20.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.