Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

KK2 laidoje Egidijus Vareikis kalbės apie pokyčius gyvenime

2014.01.22 14:50
LNK nuotr. / Ugnė Skonsmanaitė ir Tomas Ališauskas

Nors konservatorius Egidijus Vareikis iki šiol vadinamas alkoholiku, šlitinėjusiu oro uoste ir lupusiu žmoną, politikas tai vadina praeitimi. Degtinės butelio kaklas „užrištas“, šįkart – visam laikui.

„Man visiškai nesinori gerti, nesinori pramogėlių“, – KK2 sako Vareikis.

Dėl visko, kas įvyko labiausiai dėkingas savo žmonai Rosvitai Vareikienei. Nes moteris vyro nepaliko net tuomet, kai Vareikį smerkė kolegos, tyčiojosi  žurnalistai.

„Mano didelei laimei aš turiu nuostabią šeimą, nuostabią moterį, kuri  turėtų 100 argumentų mane mesti ir ieškoti lengvesnio kelio, ji pasirinko sunkesnį, jos stiprybė labai didelė“, – laidai KK2 prisipažins E.Vareikis.

Egidijus Vareikis nuo alkoholizmo gydėsi dar prieš šešerius metus. Bet vėliau politikas nusprendė, kad gali vartoti alkoholį saikingai. Būtent ši filosofija, arba kitaip tariant,  saikingas girtavimas ir pakišo Vareikiui koją.  

Tačiau šiandien, atsisveikinęs su alkoholiu, Vareikis nebebijo nei pašaipių komentarų, nei kandžiosios laidos KK2. Nustojus gerti, dingo baimė atrodyt juokingai ar negražiai. Vyras numetė net dvidešimt kilogramų, sportuoja, valgo salotas ir rašo eiles. Po įvykusios skaudžios tragedijos Vareikis ieškojo būdų, kaip nusiraminti. Šiandien jam labiausiai padeda dukters dovanotas rožančius ir meditacija.