Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Dviračio šou“: žymaus dizainerio ir jo žmonos taikos balandis – fotoaparatas

2014.02.04 11:58
BTV nuotr. / Kadras iš laidos „Dviračio šou“

Šį antradienio vakarą 20.00 val. BTV laidoje „Dviračio šou“ – susitaikymų naujienos. Laida praneša, kad dizaineris Aleksandas Pogrebnojus, galimai, susitaikė su žmona Monika, nes paviešino fotosesiją, kurioje besišypsanti žmona reklamuoja vyro kurtus drabužius.

„Dviračio šou“ laida „Tarp mūsų, mergaičių” iš karto apsilankė karo lauke, dar žinomame kaip Aleksandro Pogrebnojaus virtuvė. Ne Maidanas, bet buvo irgi įspūdinga. Čia ir buvo pakalbintas pats dizaineris, kuris prabilo apie originalią susitaikymo priemonę. Nes, pasirodo, Aleksandrui iš pradžių nepadėjo nei gėlės, nei šokoladukas, nei kvietimas į kelionę.

„Jau pagalvojau, kad mes niekada nesusitaikysime. Maniau, kad reikės skirtis, todėl nusprendžiau nufotografuoti butą. Prieš turto dalybas. Sulig pirma blykste mano Monika nusišypsojo. Tada aš dar nufotkinau. Ji plačiau nusišypsojo. Tada pradėjau pleškinti su blicu. Monikos šypsena – iki ausų. Suprantat, ji – manekenė. Nuo blyksčių jos paklaiksta“, – atviravo dizaineris.

Dizaineris neslepia – vis dar išgeria. Bet išeidamas į barą visada pasiima fotoaparatą. Kai grįžta ir paskambina į duris, girdi piktą balsą: „Vėl girtas parsivilko. Nu palauk tu man”. Ir tik Monikutė duris praveria, jis blykst. Ir kas tada? Jį pasitinka nuostabi šypsena, keptuvė dedama į vietą, nagai užlenkiami kaip „Viktorinox“ peiliukas.

Kur slypi visa paslaptis, aiškinosi toliau „Dviračio šou“.

„Žinote, Monika iš pradžių yra manekenė, o tik po to žmona. O manekenės, kai fotografuojasi, tai nieko kito nei mato, nei girdi, nei galvoja. Fotosesijos metus manekenę gali iškraustyti nuo rankinuko iki „liemenuko“ ir ji nieko nepajaus“, – šį antradienio vakarą 20.00 val. laidoje „Dviračio šou“ atviraus dizaineris.