Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

„Dviračio šou“ viešai paskelbs Manto Podružkevičiaus nuotrauką be makiažo

2014.04.07 19:36
BTV nuotr. / Kadras iš laidos „Dviračio šou“

Šį pirmadienio vakarą 20.00 val. BTV humoro laidoje „Dviračio šou“ – veidų naujienos. Lietuvos pramogų pasaulyje pasirodė daug naujų veidų. Tiksliau, veidai kaip ir žinomi, bet nepadažyti, todėl atrodo kaip nauji. Vis daugiau įžymybių fotografuojasi be makiažo ir deda nuotraukas į internetą.

Šįvakar „Dviračio šou“ fotografijų be makiažo temą Agnė Jagelavičiūtė savo virtuvėje  nagrinėja su Mantu Podružkevičiumi.

Čia ir paaiškėja, kad fotogafuotis be makiažo – didelė klaida. Štai, Zvonkė pasigyrė, kad jos vyras nėra jos matęs be makiažo. Bet kai pamatė Zvonkus, išsiskyrė. Paskui pamatė Bunkus – vėl išsiskyrė.

Dar baisesnė istorija nutiko Šedžiui. Jo Monika irgi fotografavosi be makiažo. Kaip tik tuo metu namo parėjo pats Šedžius. Sako: „O, nauja namų tvarkytoja!” ir ėmė grabinėti už užpakalio.

Beje, kai taksas Marselis pamatė Skaivą be makiažo, užpuolė, įkando ir ant kilimo pasisiojo.

Todėl Podružkevičius ragina visas moteris neatsisakyti makiažo. Pasak jo, jis jau laikrodžio nebenešioja. Pažiūri į ponias aplinkui – jeigu jos su rytiniu makiažu, reiškia rytas. Jeigu su vakariniu – reiškia vakaras. Tikra moteris net nuo tramplino į baseiną šoka su makiažu.

Tačiau laidos pabaigoje Mantas su Agne nusprendžia mesti iššūkį Žilvinui Grigaičiui ir kartu nusifotografuoti asmenukei be makiažo. Kaip dabar Žilvinui baigsis su Elle?

 

Žymės: